Olivia Rodrigo je posedlá balerínkami Mary Jane

A my víme, co jsou zač...
Text: Jan Houška 12. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Oliva Rodrigo teprve minulý týden vydala své druhé studio album „Guts“, už nějakou dobu ale zdobí obálky časopisů a je zkrátka globální superhvězdou. Její styl je nezaměnitelný. Už jste viděli její nejnovější senzaci na Instagramu? Ty úchvatné červené lodičky Mary Jane?

Pro ty, kterým to uniklo, tak Olivia nedávno sdílela na Instagramu novou fotku. Nejdůležitější věc na fotce? Červené lodičky Mary Janeod celebritami oblíbené značky Charles & Keith. A víte co? Před pár týdny v nich byla spatřena i Selena Gomez!

A víte, co je na tom všem nejlepší? Tyhle balerínky nejsou jen stylové, jsou také velmi šetrné k peněžence. Koupíte je totiž jen za nějakých 1600 korun, což z nich dělá dokonalou kombinaci elegance a cenové dostupnosti. Zatímco ty červené teď kvůli Olivii mizí z regálů, stále si je můžete pořídit v univerzálních odstínech, jako je klasická černá, černobílý gingham a slunečně žlutá.

Proč jsou ale tyhle balerínky must-have? Hodí se totiž ke všemu! Ať už se rozhodnete pro sofistikovanou atmosféru s kostkovanou sukní a blejzrem, pro ležérní styl s džínovými šortkami nebo je jen zkombinujete s rovnými džínami jako Olivia, tyhle boty pozvednou každý outfit. Pospěšte si a pořiďte si své, protože jestli něco víme, tak to, že cokoli Olivia podpoří, se okamžitě prodává!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné