Do jara rovnýma nohama

Které boty ovládnou jarní sezónu? Vsaďte na těchto 5 různých stylů...
Text: Kristýna Schafferová 31. března 2023

Foto: Getty Images

S novým ročním obdobím se kromě přírody probouzíme i my. Naše „nové“ já. Tedy to, které chce vyrazit ven, má hromadu energie a (ne)překvapivě ho zase baví nové trendy. A které ovládnou letošní sezónu? Najdete mezi nimi pohodlnou klasiku, oblíbené boty Hailey Bieber i tenisky, ve kterých doběhnete na kraj světa. Tak si pro ně skočte, klidně hned pro všechny! Tady je hned pět tipů, v čem na jaře vyrazit ven. 

1. Sportovní tenisky

Zkusili jsme to v lednu (zdravíme všechny ledňáčky!), abychom to v únoru vzdali, paradoxně nás ale právě jaro začíná motivovat k větší fyzické aktivitě. Plánujete začít sportovat? Pak jsou pro vás tenisky na trénink a na běhání základ. Zkusit můžete třeba New Balance, které jsou profesionálními běžci a influencery označovány za ty nejlepší běžecké tenisky sezóny.

2. Balerínky

Před deseti lety je měl každý, a letos tomu tak bude zase! Balerínky jsou zpět a je jedno, jestli si pořídíte ty od Miu Miu nebo lacinější varianty. Jisté je, že tento trend bude letos opět s námi.

3. Oblíbenci Hailey Bieber

Hailey Bieber udává trendy nejen ve skincare, ale i co se bot týče. Oblíbila si tenisky New Balance 550, které byly ještě před rokem nedosažitelným zbožím. Letos na jaře ale máte štěstí, značka se rozhodla uvést na trh nové barevné varianty.

4. DIY projekt (klidně i váš)

Pokud milujete DIY a jaro vás volá do přírody, bude vás bavit nová kolaborace Vans a umělkyně Nicole McLaughlin. Nicole využívá zbytkové materiály, které upcykluje – výsledkem jsou tenisky, které zrcadlí její vášeň pro zahrádkaření. Popustit uzdu ale můžete i svojí vlastní fantazii. Stačí vám staré tenisky nebo plátěnky a barvy na textil, případně různé aplikace (cvoky, perly, korálky,...)

5. Buckle boots

Na jaře jako když najdete holínky, zapomeňte ale na ty ošoupané z chalupy a pořiďte si stylový kousek. 90s a early 2K móda je fully on a s ní také kombinace jemných sukní a „těžkých“ kožených boots, ve kterých přečkáte dubnové počasí se vší parádou.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné