Klíč k super intenzivním orgasmům? Zkuste techniku koitálního sblížení

Přihrajte si ten nejlepší sex, jaký jste kdy zažili!
Text: Kristýna Schafferová 5. ledna 2023

Foto: Getty Images

Klasická televizní sexuální scéna: Dva přitažliví, polonazí lidé se políbí a ve vášnivém objetí padnou na postel. Jejich oči se střetnou v tom správném okamžiku, dech se zrychlí, ruce kloužou po těle… A pak přijde sex na misionáře, který na obrazovce působí tak smyslně, že skoro zapomenete, jak je tato poloha vlastně hodně náročná.

V reálném životě není misionářská poloha (navzdory tomu, že je velmi přirozená) zrovna ideální pro ženy… Nedostatečná stimulace klitorisu totiž znamená, že spousta z nich bohužel nedosáhne orgasmu – a některé se k vyvrcholení dokonce ani nepřiblíží. Proto dovolte, abychom vás seznámili s efektivní alternativou známou jako technika koitálního vyrovnání (CAT).

„Pokud techniku CAT děláte správně, dosáhnete dokonalého spojení, a to jak na fyzické, tak i na emocionální úrovni.“

Pokud vám to zní povědomě, nejspíš jste se o ní dozvěděli díky velmi populárnímu seriálu Sex / Life, který běží na Netflixu. V něm se nadržená postava Billie rozplývá, jak tuto polohu praktikuje se stejně nadrženým Bradem. Podle jejích vlastních slov: „Pokud to děláte správně, dosáhnete dokonalého spojení, a to jak na fyzické, tak i na emocionální úrovni. Nikdy jsem nikomu nebyla blíž.“

Nepřirážet, ale klouzat!

Smyslem CAT je, jak už samotný název napovídá, sladit své intimní partie s partnerovými pro maximální vzrušení. A namísto rychlých nebo hlubokých přírazů zvolit pomalejší „klouzání“, které umožní lepší stimulaci klitorisu. Přečtěte si, jak přesně CAT praktikovat, uvidíte, že vám tento nový přístup k sexu změní život. Jak jednou koitální sblížení zažijete, už nebudete chtít jinak!

Jak na věc:

1. Žena leží na zádech a muž se na ni plnou vahou položí. Tělo na tělo, pánev na pánev. Muž do ženy vklouzne a začne se pohybovat nahoru a dolů.

2. Muž přenáší svou váhu na ženský hrudník (neodtahuje se od jejího těla ani se neopírá o předloktí, jako tomu bývá u misionářské polohy).

3. Žena pevně ovine své nohy kolem partnerových stehen v úhlu přibližně 45̊. Její kotníky se budou opírat o mužova lýtka, což zajistí správné nastavení.

4. Žena pohybuje boky směrem vzhůru a tlačí svůj klitoris na kořen partnerova penisu. Muž po partnerce klouže a naráží tělem na její stydkou kost.

5 rad, které se vám budou v praxi hodit

1. Pevný úchop

Ten, kdo je nahoře, nechť svou partnerku pevně chytí za ramena. Tak se totiž vlivem přirážení vyhnete zpětnému pohybu (jako tomu bývá u klasické misionářské polohy), což dokáže celé kouzlo zpřetrhat. Díky pevnému uchycení bude průnik vyvolávající orgasmus a dráždění klitorisu hned o něco jednodušší. Věřte nám, velmi rychle pochopíte, o čem mluvíme.

2. Jděte na to pomalu

Tajemství spočívá v pomalých a klidných pohybech. Jako předehru můžete svůj klitoris přitisknout na partnerovu stydkou kost a potom začít zlehka kroužit pánví. Postupně přitvrzujte, dokud vám to bude příjemné. Díky vzrušujícímu tření se velmi rychle začnou stupňovat i všechny vaše pocity. A až budete dostatečně nažhavení, můžete přistoupit rovnou k akci.

3. Hlavně hladce

Jako vždy platí, lubrikant = klíč k skvělému sexu. Ujistěte se, že jste ho na své intimní partie nanesli dostatečné množství, aby nikde nic nedrhlo! Pokud to chcete opravdu roztočit, sáhněte po hřejivém nebo stimulačním gelu, který zajistí intenzivnější prožitek. Před premiérou ale vyzkoušejte, zda vám tyto typy lubrikantů vyhovují. Ať místo na věc neběžíte do koupelny.

4. Použijte polštář

Pokud se vám nedaří dosáhnout správného úhlu či chcete příjemné tření ještě víc zdokonalit, podložte si boky polštářem, případně plyšákem. (Promiň, Hajánku…) Stimulace klitorisu tak bude snadnější, protože díky podložené pánvi bude toto super citlivé místo v centru dění.

5. Opakování doporučeno!

Stejně jako u všech jiných dobrých věcí i tady platí, že praxe dělá mistra, a většina párů potřebuje alespoň několik pokusů, aby si polohu osvojila. Bavte se a nestresujte se, pokud vám to nejdřív nepůjde. Dopřejte si čas!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné