Hot as hell aneb ty nejžhavější seriálové scény

Ještě vám není horko? Brzy bude…
Text: Tereza Zajíčková 11. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Pamatujete na doby, kdy jste museli při půjčování lechtivých filmů ve videopůjčovně projít naprosto potupným (proč vlastně?) procesem? Díky bohu za streamovací služby! V televizi se dnes podíváte na jakýkoli hot seriál, a to bez uzarděných tváří nebo zničené pověsti od paní za pultem. Tady je sedm našich oblíbených televizních počinů, jejichž erotické scény opravdu rozproudí krev v žilách.

American Horror Story: Hotel

Když se někde objeví Lady Gaga, je to sexy. Výjimkou není ani scéna ze seriálu American Horror Story: Hotel, kde si dopřává čtyřku s Mattem Bomerem a dalším (stejně hot) párem. Ve finále orgií přijde krvavý zvrat, to asi aby toho sexu nebylo až moc.

Sex/Life

Ačkoli se děj netflixovského seriálu začne drolit už v polovině první sezóny, sexuální scény jsou pořád zatraceně žhavé. Příběh se točí kolem Billie, která balancuje mezi přitažlivým manželem a ještě víc hot expřítelem. Pikantních scén, jak už napovídá samotný název, je tu hromada, takže je docela těžké vybírat tu nejlepší. Nás ale nadchla ta, v níž se Billie vyspí s Bradem, svým sexy bývalým, u bazénu.

Riverdale

Díváte se rádi na krásné, mladé a dokonalé lidi? Pak si pusťte Riverdale. Seriál, který letos vypustil už svou sedmou sérii, pro vás má celou řadu žhavých párů. Třeba Archieho a Veronicu, kteří jsou tak sexy, že od nich skoro nejde odtrhnout zrak. Tahle scéna ve sprše je jen začátek…

Normal People

Když Daisy Edgar-Jones a Paul Mescal natáčeli Normal People, nejdřív si spolu sedli a otevřeně probrali, co jim je a není příjemné. A na jejich hereckém výkonu se to odrazilo, protože sexuální scény v seriálu jsou neskutečně realistické. Ta zdaleka nejžhavější přišla ve finále sezony.

Outlander

Téměř každá epizoda seriálu Outlander obsahuje sexuální scénu, a úplně nejlepší je svatební noc Claire a Jamieho. Intimní osvětlení, smyslnost, ale i úžasná chemie hlavního hereckého páru, Caitriony Balfe a Sama Heugena, vám… To prostě musíte vidět!

Bridgertonovi

Pokud vás rajcují dobové kostýmy, tohle bude něco pro vás. Seriál inspirovaný romány Julie Quinnové před sexuálními scénami oči nezavírá. A my vám garantujeme, že při jeho sledování je zavřít nedokážete ani vy. Pokud hledáte nejlepší moment, pusťte si sekvenci svatební noci, kde si to vévoda z Hastingsu Simon Bassett a Daphne Bridgerton rozdávají po celém rozlehlém panství.

Kravaťáci

Před tím než se Meghan Markle stala vévodkyní ze Sussexu, uměla to pěkně rozjet. A to dokonce i v kancelářském skladu, mezi hromadami zaprášených šanonů. Když se dala herečka dohromady s princem Harrym, bylo jasné, že bude muset seriál opustit. Nakonec se tak stalo v roce 2018, na konci sedmé sezóny. Taky vás mrzí, že takovou scénu už neuvidíte?

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné