Zápisek z Flower Day: Bylo to krásné!

Odpoledne plné dobrého jídla, spousty kytek, aperolů, workshopů, kosmetiky, jógy a opět spousty kytek. Tak nějak by se dal popsat Flower Day by Cosmopolitan, který proběhl o víkendu ve Ville Pellé. Zní to krásně? Bylo to krásné.
Text: Jan Houška 5. června 2023

Ivan Kašša

Jen si to představte... Je krásné sobotní odpoledne, sluneční paprsky dopadají na zahradu krásné novorenesanční vily, kterou v letech 1889 až 1890 postavil architekt Rudolf Koukola. K tomu všemu si navíc ještě přidejte výbornou kávu od Nespresso, drinky CampariAperol a Cinzano, koktejly z Desperado baru a dobré jídlo, kytky od Gardenisty, workshopy, jógu, tu nejlepší společnost a super dárky... 

Zní to jako utopie napsaná z pera Julesa Verna? Ale není. Přesně tak to totiž v sobotu vypadalo na akci Flower Day by Cosmopolitan. Pro všechny čtenáře & přátele Cosma, kteří tuto slunnou sobotu dorazili, byl připravený bohatý program: chill lounge zóna v podání Škoda Auto, zdobení triček s Filipem Vaňkem a Answear.cz, lakování nehtů u O.P.I., masáž rukou olejíčky Kneipp nebo molekulární mixologie díky WeCare, kde bylo možné si namíchat speciální anti-age nápoj s mandarinkovou příchutí. 

Nechybělo líčení profesionálními make-up artistkami Rimmel, ani kadeřnice od značky Londa, které se postaraly o perfektní účesy. Značka přírodní kosmetiky Weleda předvedla ve spolupráci s make-up artistkami z Make-up Institutu extravagantní líčení a svou novou pleťovou řadu Skin Food (už jste ji vyzkoušeli?), Sensualite odprezentovalo vůni Kate Spade (Jak že to říkal Joy z Přátel? V téhle misce voní celé léto...) a Ecco si přichystalo losovací loterii, ve které bylo možné získat super výhry - od bot až po piknikové deky. 

Tím ale program zdaleka nekončil. Organická Apotéka všem nadšencům do přírodní kosmetiky pomohla s výrobou DIY pleťové masky nebo scrubu na rty, Notino si připravilo workshop, v němž kadeřník radil, jak používat žehličku na vlasy SteamPod, a u stánku Biooo si bylo možné namíchat vlastní olejový parfém či květinovou vodu (200 návštěvníků navíc získalo krásný dárek - svíčku z Akademie.Biooo). Celý den byly k dispozici kolagenové drinky a cucavé bonbony s kolagenem Yavanie

Ale víte co? Fotky jsou více než tisíc slov. Pojďte se podívat v galerii níže, jak celá naše květinová, krásná akce vypadala a kdo na ní nechyběl!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné