AUTHENTIC DAY 1: Jak jsme se učili být co nejautentičtější verzí sebe sama

Neskrýváte se náhodou až příliš za maskou sociálních sítí? A jak moc podléháte tlaku společnosti, který je mimochodem v dnešní době obrovský? Umíte pracovat sami se sebou? Máte občas pocit, že ostatní jsou ve všech sférách o krůček napřed, než vy? We've All Been There, but we got you! Pojďte si s námi zrekapitulovat první den COSMOPOLITAN AUTHENTIC DAY.
Text: Redakce 11. listopadu 2022

Foto: Ondřej Rychnavský

Jak na sebe nebýt tak přísní? To se všichni stále učíme. A my jsme se rozhodli, že nejlépe se čelí vlastním obavám v kolektivu, v příjemném prostředí, a to ideálně se skleničkou v ruce! 😀 Proto jsme uspořádali event, kde se sešli samí zajímaví a inspirativní lidé. A ne, nemluvíme pouze o našich speakrech, ale také o všech vážených hostech - našich milých čtenářkách, které mohly vyhrát vstup a samozřejmě i osobnostech módy i sociálních sítí, jejichž tváře jsou veřejnosti věrně známé. Každý jeden z nás má o sobě nějaké pochybnosti a nikdo není dokonalý. Jak v sobě ale probudit právě onu vzácnou autenticitu?

Baby steps jsou samozřejmě základem a při zkoumání vlastního já je třeba se především dobře bavit! To by mohla být mantra prvního AUTHENTIC dne, který začal tak, jak by měl vypadat každý správný holčičí dýchanek, a to sleepoverem!

Tato přespávačka se uskutečnila v Hotelu NH Collection Prague Carlo IV, kde se naši hosté ubytovali, dostali krásné dárečky od našich partnerů, kterými se stali Answear, Syoss, Havlíkova přírodní apotéka, Mary Kay, Ferrero, Pure District, Yavanie a po stylové večeři jsme přemýšleli, co na takové dívčí přespávačce nesmí nikdy chybět. Rozhodli jsme se, že všechny rády nakupujeme! A proto jsme se nechali Škodou Auto převézt na nightshopping, který pro nás uspořádal 1981 Second hand

Po super párty, kde nám hrál Kewu, Campari teklo proudem a o pár fashion kousků těžší, jsme šli na kutě zpět do hotelu. Potřebovali jsme nejen beauty sleep, ale také power sleep, jelikož nás druhý den čekala cesta do našeho nitra. Měli jsme se totiž naučit mít rádi sami sebe a být autentičtí, aniž bychom se strachovali, jak nás bude jako takové přijímat okolí. Byli jsme opravdu rádi, že jsme se na to tak zábavně připravili! Ale o tom vám povíme až příště.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné