Vítání jara se srdcem dokořán

Kolekce Converse All Heart je plná srdíček a pozitivní energie. Stejně pozitivní vibes mají i influencerka Naomi Adachi a make-up artistka Martina Loy, které Converse samy často nosí a ani srdíčka jim nejsou úplně cizí.
komerční článek 23. února 2023

Converse All Heart

Máš ráda symbol srdce? Co pro Tebe vlastně znamená?

Naomi: Miluju! Všude je kreslím, maluju, nosím na řetízku a někdy i na dlani, haha! Asi to mám od rodičů. Ti si pořád někde po bytě nechávají vzkazy a srdíčka! Znamená pro mě úplně jednoduše lásku. Ale láska pro mě znamená i život. Smysl života. A to nemyslím jen tu partnerskou! Ale i k dělání věcí s láskou. 

Martina: Jestli mam rada Symbol srdce? MAM A MOC! Mam ho dokonce i vytetované na každém prstu haha. Takové to klasické srdíčko mi připomíná moje “růžové brýle” pres které se dívám na svět a také moje nikdy nestárnoucí dětské přesvědčení, že láska i hory přenáší. Za mě lásky není nikdy dost.

Kdy pro Tebe začne to pravé jaro?

Naomi: Už od prvního momentu, kdy ze sněhu vylézají sněženky. Ale to pravé jaro začíná, když už si místo teplé kávy dám cold brew ve svetříku někde na zahrádce a snažím se polapit ty první paprsky jarního sluníčka. Ach! 

Martina: Pravé jaro pro mě osobně začíná ve chvíli, kdy stále cítím čerstvý zimní vzduch, ale můžu jít ven jenom v mikině a je mi hezky. Všechno kolem kvete a já mam pocit, ze přichází něco nového a moc pěkného.

Novinky můžete sledovat na www.converse.cz

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné