Trending: Vychází zářijové číslo Cosmopolitanu. Na co se můžete těšit?

Pohodlně se usaďte, nastavte si na telefonu letový režim a začtěte se do zářijového čísla Cosmopolitanu s textařkou a zpěvačkou Raye na obálce.
Text: Redakce 23. srpna 2023

Foto: Em Cole

Co trenduje tady a teď!

Zůstaňte v obraze díky naší On the Radar rubrice, kde se dozvíte ty nezajímavější novinky. Tradiční fejeton tentokrát za Martina Vášu napsala jeho psí společnice Ágnes (a že toho práskla hodně), popovídali jsme si s parfumérkou domu Hermés Christine Nagel a wish list šéfredaktorky Adély vám ukáže, jak nehrát podle pravidel!  

Malá módní inspirace

Ozdobte se prsteny, ze kterých by Arabele přeskočilo, obujte malé černé (ale boty!), a až oháknete sebe, můžete se vrhnout na něj (svého psího miláčka). A protože je podzim, nesmí chybět ani výběr těch nejvíc top fashion trendů, které ovládnou nejen mola, ale i ulice. Malý teaser: Květy, puntíky, peří, rudá...

Splňte si svá beauty přání

Kromě fashion trendů jsme obhlídli i ty z kosmetického světa a už teď můžeme říct, že se máme na co těšit. Perly, světlé obočí, glam look a styl ala Barbie jsou jen malým výčtem krásných věcí, které nás baví. Do hloubky jsme se pak ponořili do derma výplní a snažili se najít odpověď na otázku, jak moc je s nimi související etická hranice tenká... A jako sladkou třešničku jsme vybrali nejvoňavější vanilkové parfémy. Ach!

Jestli jste dosud neznali Raye, teď už z ní nespustíte uši

Hudebnice, jejíž jméno nerezonuje tolik jako ty, pro které napsala hned několik písní (Beyoncé, John Legend, Charli XCX - to jen tak namátkou) si pozornost rozhodně zaslouží. O tom, jak pro ni bylo těžké vymanit se ze spárů labelu a prosadit si svou cestu, ale i drogové a alkoholové závislosti a psychickém zdraví se rozpovídala na straně 60.

Trendy, co se staly historií

Projděte si s námi okamžiky, které zarezonovaly světem a zanechaly v něm svůj otisk. Od Kleopatry přes Marilyn Monroe až po Zendayu! A až budete mít tohle zábavně-vzdělávací okénko za sebou, můžete si udělat test, jestli je dobrý nápad vrátit se ke svému ex. 

Víme, co stojí za to objevit!

Všechny cesty sice vedou do Říma, ale... co odbočit a zastavit se na jednom z míst, kam míří jen rodilí Italové? Díky tipům od šéfredaktorky Adély zažijete pravé italské prázdniny a nasajete dolce fair niente. Nový pohled na vlastní potěšení vám pak nabídnou piercingy (*tam dole). Jak zařídit, aby vám intimní šperky dělaly radost, a ne starost, jsme zjišťovali od Češek, co piercingy píchají, i od (u)spokojených zákaznic.

Zajímavé osobnosti

Navštívili jsme malíře Tomáše Němce, abychom nasáli trochu jedinečné umělecké atmosféry, a pak to šli zapít do Winegeek, obchodu s organickými a naturálními víny, který založil Marko Jelič. Co je hezkého na mixu krásného a ošklivého jsme probrali s novou posilou parfumérské značky Pigmentarium Adamem Hanulou a love dotazník nám tentokrát vyplnili Kateřina a Ondřej Krátcí (kteří jezdí jedině Liftagem, které Ondra spoluzaložil).

Předplaťte si Cosmo a získejte super dárek!

Vyberte si svůj kosmetický dárek v minimální hodnotě 1007 Kč. Jednotlivé varianty najdete po rozkliknutí TOHOTO odkazu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné