Tyhle #homedecor doplňky by schválila i Marie Kondo

Marie Kondo prý přestala uklízet... Co to znamená? Že je čas vybavit svou domácnost novými doplňky. S klidem na duši, že se nezpronevěřujeme minimalismu.
Text: Lucie Kochová a Kristýna Schafferová 1. února 2023

Foto: Westwing

Staré pořádky jsou od toho, aby se porušovaly... A to i v tom nejpořádnějším světě, na který můžete narazit: u Marie Kondo. Propagátorka minimalismu a za všech okolností uklizeného prostoru se před nedávnem pro Washington Post svěřila, že s třetím dítětem už pro ni uklízení není středobodem vesmíru, protože na něho zkrátka nemáš čas ani energii. Volné chvíle tak místo s prachovkou v ruce raději tráví s rodinou. Což je dobrá zpráva i pro nás!

S myšlenkou „vždyť tohle vlastně vůbec nepotřebuju" už nebudeme vyhazovat další položku z virtuálního košíku, naopak: rovnou přejdeme k platbě. A tohle jsou ty nejhezčí doplňky do domácnosti, kterými stojí za to obohatit ložnici, obývák nebo předsíň. Ze 3 různých stylů si vybere každý. 

(Mr)amore mio!

Geologický fun fact: Mramor vzniká krystalizací vápence za vysokého tlaku a teploty. V interiéru působí tato přírodní hornina krásně, luxusně, přírodně i anticky. Ani se nedivíme, že se poslední dobou dostává do popředí zájmu designérů.

Komfortní posezení v městské džungli

Relax v oáze klidu: Pufy, kožešiny, svíčky, světýlka a díky zeleným kámoškám i hooodně kyslíku.

Oh, lala! Vítejte v budoáru

Ložnice po francouzsku tak, aby to nebyl přezdobený kýč plný kudrlinek? Voila. V hlavní roli béžová, krémová a slonovinová. Žádná šedá nuda!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné