Terra a Kewu vydávají nové album Sugar & Sleaze. Venku bude už začátkem června

DJ & producent + textařka & zpěvačka = Sugar & Sleaze!
Text: Kristýna Schafferová 18. května 2023

Foto: Natálie Kubenk

Kewu a Terra se poprvé potkali díky svému bývalému labelu "Addict sound" a od té doby jsou nerozlučným hyperpopovým powerhousem. Jejich debutové společné album zabralo dva roky práce, a nutno říct, že výsledek za to stojí. Přesvědčit se můžete sami - album Sugar & Sleaze bude venku už 1. června!

Album Sugar &Sleaze je textovou a zvukovou sbírkou věcí, se kterými se během této doby oba umělci potýkali. Témata jako závislost a zpracování traumatu z sexuálního násilí jsou odhalena v písních "Fantasy" a "Paralysis". Potlačený hněv, zklamání a nenávist, kterou Terra cítí k jejím minulým přátelům a milencům, jsou plně puštěny z otěží v tracích jako "Burn", "Sleaze" nebo jejich již vydané skladbě "Dizzy" s francouzským DJ a producentem "Housewife 9".

Produkčně byl Kewu inspirován svou hudební různorodostí a rozhodl se smíchat prvky ze všech žánrů, kterým se věnoval během svých 13 let DJské kariéry. Vliv raného PC music, jersey, trance, post-clubu a věci nazývané "gay gabber" (podle Housewife 9) je nezpochybnitelný.

Terra, nyní sídlící v Berlíně, studující na prestižním institutu Catalyst Arts and Technology, je významnou umělkyní na evropské alternativní scéně již od svého mediálního debutu - vítězství v soutěži "Radio Wave Startér contest 2020". Její hudba neunikla pozornosti médií jako Forbes nebo Full Moon magazine, kteří ji nazvali “vycházející hvězdou hyperpopu”.

Kewu, člen prvního CZ/SK ballroom housu "Kiki House of Velvet", jeden z nejvyhledávanějších domácích DJů, který během svých 13 let vystupování sdílel pódium s Tommy Genesis, Conducta, Coucou Chloe, Jimmy Edgar, and Teki Latex, je upravdová klubová legenda in the making.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné