Šéfredaktorka Adéla Mazánková o květnovém čísle Cosmopolitanu

Jestli je některý z měsíců synonymem pro krásu, pak květen!
Text: Adéla Mazánková 20. dubna 2023

Foto: Mikey Asanin; Styling: Andreas Zendejas; Vlasy: Anike Rabiu a Taichi Saito; make-up: Tiffany Patton a Alana Palau; manikúra: Elizabeth Garcia; modelky: Celeste Luz, Molly McArthur, Madison Johnston a Da’ani

Kdyby byl nějaký měsíc synonymem pro krásu, byl by to květen. Omlouvám se za ódu namísto úvodníku, ale květen je nejlepší, you don’t have to prove me wrong. Mezi svá nejoblíbenější období ho řadím odmalička a do klubu příznivců lanařím, kohokoli můžu. Nálepku měsíce numero uno si u mě vysloužil hned z několika důvodů.

Mám ho spojený s oblíbenou vůní šeříků a také s pocitem úlevy, která přichází spolu s prodlouženými dny. Na všechno je najednou času dost, konečně se dají nosit holé nohy a kávu si už zase bez výčitek (a risku rýmy) můžete dát jen tak, na sluníčku venku. Po nepředvídatelném období aprílových žertíků a smršti akcí (čtěte: Aries season) přichází klidný máj. Měsíc, kdy se ve velkém oslavuje láska. A krása!

S květnovým vydáním totiž tradičně startuje i soutěž Cosmopolitan Beauty Awards. Letošní rok již po osmé spolu s naší redakcí máte možnost vybrat to nejlepší z nejlepšího, co náš trh s kosmetikou nabízí. O vaši přízeň bojuje více než 400 produktů: Komu zlatou medaili udělíte v roce 2023? Zvolit ty nejúčinnější, nejvoňavější, nejpotřebnější a zkrátka top beauty stars můžete na cosmopolitan.cz/cosmoba. A víte, co je na tom nejlepší? Vyhrát při tom můžete i vy. Já vám říkám, že květen stojí za to – a je čas si ho užít všemi doušky!

Nasaďte proto ten nejzářivější úsměv (návod, jak ho vyšperkovat, najdete na str. 64), správně se obujte (shopping list na str. 52), nalaďte si náš Beauty playlist (str. 17 a Spotify Cosma) a vykročte nejkrásnější sezoně naproti.

Květen je tu, my-oh-máj!

Adéla Mazánková

@adelachloe

Šéfredaktorka Cosma, co nikdy neřekne „ne“ výletu za hranice, černému humoru a rannímu flat white s ovesným mlékem.

P.S.: Cosmopolitan si můžete také předplatit a získat k němu super beauty dárek. Pro víc info mrkněte SEM.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné