Elixír mládí na dosah ruky

Víte, proč v beauty světě tak frčí kolagen? K čemu je a odkdy se o něj zajímat? Povíme vám to a také se dozvíte o novém českém elixíru mládí YAVANIE DOUBLE BLEND COLLAGEN.
komerční článek 28. listopadu 2022

Yavanie - Be Authentic

Možná pozorujete, že vaše pleť už není tak pevná a pružná jako dřív. Anebo máte to štěstí, že tomu tak ještě není. Ale třeba znáte jinou situaci – uděláte dřep a v kolenou vám zapraská. Obojí jsou příznaky toho, že vašemu tělu chybí kolagen. Kolagen je bílkovina a základní stavební prvek kůže, šlach, chrupavek i kostí.

ROVNICE KRÁSY

Faktem je, že v mládí kolagen tvoří naši kůži až z 80%. A že zhruba od dvacátého pátého roku věku postupně ubývá. Každý rok ho ztrácíme 1 až 2%. A to je právě důvodem, proč se slovo kolagen v beauty světě tak často skloňuje. Dobrá zpráva ale je, že doplnění kolagenu je jednoduchá, příjemná a dostupná záležitost. Každý den si dáte skleničku kolagenového drinku. To budete dělat po dobu 8 až 12 týdnů, případně podle potřeby a chuti můžete tělu kolagen dodávat bez přestání. Klíčové však je vybrat si správný drink, aby se kolagen do kůže dostal a působil, jak má.

NA ZDRAVÍ!

Kolagen musí být tzv. v hydrolyzované formě, tj. rozložený na peptidy. Takový bohužel v potravinách nenajdete, a proto je nezbytné ho tělu dopřát jinak. Tedy pokud jsou pro vás zdravá a krásná pleť, vlasy a nehty důležité. I zmíněné lupání kloubů by mohlo při pravidelné konzumaci odeznít. Beauty drink YAVANIE DOUBLE BLEND COLLAGEN byl vyvinutý předními odborníky a je vyráběný z nejkvalitnějších surovin v České republice. „Double blend“ v jeho názvu naznačuje, že obsahuje dva nezbytné typy kolagenu. A navíc další látky, které napomáhají omlazení pleti – jistě je znáte všechny: kyselina hyaluronová, vitamin C, koenzym Q10, biotin, měď a zinek.

Více na www.yavanie.com

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné