BE AUTHENTIC: Vyhrajte vstup na exkluzivní akci pořádanou časopisem Cosmopolitan

Každý jsme jiný, ale všichni jsme sví! Cosmopolitan akcí BE AUTHENTIC vyzývá: Nepochybujte o sobě, a už vůbec ne, když to necítíte jako ostatní. A vy můžete být u toho.
Text: redakce 21. října 2022

Foto: Getty Images

Také se vám často v hlavě honí černé myšlenky, které vás nahlodávají, že ostatní jsou lepší? Vztahy jim šlapou jako na drátkách, v práci vše zvládají se vztyčenou hlavou a ještě u toho vypadají skvěle a už vůbec nepochybují, čemu se věnovat a kolik za to? Možná vás překvapí, že za každým pozlátkem se skrývá něco dalšího. Něco, co všichni moc dobře známe – pochyby i špatná rozhodnutí. Přesně o tom ale život je, a právě díky tomu je tak krásně rozmanitý.

Tuhle pravdu bychom si rádi připomněli na akci BE AUTHENTIC, která se koná 11.11. 2022 v pražské Spojce Karlín (Pernerova 697/35). Půjde o den plný sebepoznání, inspirace a motivace, jak být svým nejautentičtějším já. Svou účast přislíbila řada zajímavých speakerů, kteří vám z vlastních zkušeností poradí s aktuálními nástrahami a častými vnitřními otázkami, například šéfredaktorka Adéla Mazánková a stylista Jan Pokorný, umělkyně a spisovatelka Michaela Fenklová, producentka Julie Žáčková, Barbora Gábová a mnoho dalších… Kromě debat jsou připraveny také workshopy a v rámci vstupu i VIP Night Shopping aneb Dress as your most fabulous self!

„My všichni si začínáme uvědomovat, že jakmile si dovolíme být křehcí a zranitelní, ukazujeme světu, že se nebojíme být sami sebou, a sami sobě připomínáme, že jsme (také jenom) lidé. Zašmodrchaní, rozbitelní, nedokonalí. Zkrátka lidé.“ - Adéla Mazánková, šéfredaktorka Cosmopolitanu

Byli byste rádi u toho? 60 z vás má právě teď možnost vyhrát volnou vstupenku pro sebe a svůj doprovod. Stačí, když vyplníte formulář níže a odpovíte na otázku: Kdy jste si připadali nejvíc sami sebou? 

Přejeme vám hodně štěstí a budeme se na vás těšit 🧡

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné