Save the date na 16.4.

Dalyb, Ríša Zelinka a Laris na catwalku? Welcome to Club Originals. Nenech si ujít módní přehlídku adidas Originals na pražském Fashion Weeku
komerční článek 13. dubna 2023

Adidas - Fashion Week

Co mají společného designér šperků Ondřej stára, stylista Zdeněk Marek, choreografka Silva Ravas, producent Radim Vychopeň, light designer Jozef Čabo a art directorka Veronika Donutková? Ti všichni patří mezi crew Club Originals a podílí se na první módní přehlídce adidas Originals v České republice v rámci letošního Fashion Weeku. Ta rozhodně nebude klasickou přehlídkou, ale unikátní show, kde se přesvědčíte, že adidas na Fashion Week patří.

Poprvé v historii se adidas Originals představí v rámci MBPFW. High a street fashion se tak konečně sejdou na přehlídkovém mole. Uvidíte looky a siluety ikonických tenisek stylizované zcela jinak, v duchu spojení nostalgie a budoucnosti, a showcase originality z pohledu netradičního castingu i stylingu. Doplněné budou o novou exkluzivní limitovanou edici šperků od Ondřeje Stáry, která vznikne pro účely této módní přehlídky. To celé v Art direkci Veroniky Donutkové a Zdeňka Marka.

Mezi modely se objeví např. art directorka Esquire Káťa Olexová, skejťák Ríša Zelinka, slovenská zpěvačka Laris Diam či raper a producent Dalyb, který půjde svůj první catwalk v životě. Navíc exkluzivně pro tuto show připravuje Dalyb i Laris speciální hudební performance – zažijete je jak nikdy předtím. Doplní je modelové z Pure Model Agency a street castingu, který zprodukovala značka adidas, aby zapojila ty, jejichž krevní skupina je právě svět street fashion

Club Originals není fyzické místo, ale kreativní vibe a spojení talentů, umělců, tvůrců, lidí z různých kultur a subkultur, kteří dokážou společně vytvořit něco unikátního. Je to oslava svobodného originálního a inspirativního ducha, jenž odráží pocit sounáležitosti, sebevyjádření a radosti napříč subkulturami a fashion dědictvím, který inspiruje další generace.  


Sejdeme se v neděli 16. dubna v 21:00 v Chuchli. V rámci show uvidíte limitovanou edici šperků, performance rappera Dalyba a zpěvačky Laris, doražte včas na welcome drink. Vstupenky na módní předhlídku jsou k dostání goout.cz.

Welcome to Club Originals

adidas Originals show x MBPFW

16. 04. 2023 ve 21:00

Chuchle Arena Praha

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné