Povlečení, ve kterém spí Carrie Bradshaw, seženete i v Praze

A to na velmi, velmi nebezpečné adrese.
Text: Martin Váša 21. srpna 2023

Být jako Carrie už nejspíš nikdo nechtěl být pěknou řádku let, ale možná je na čase udělat výjimku? Osobně jsem si pár posledních dílů And Just Like That… užil sledovat. S velkým finále za rohem jako by najednou bylo snazší se ztotožnit s postavami, repliky mi připadaly vtipnější, outfity nápaditější.

A stejně tak, jako jsem kdysi po vzoru Carrie kdysi obrazy nevěšel, ale jen opíral je o zeď, časopisy v policích řadil s pečlivostí knihovníka a troubu měl leda na svetry, jsem při sledování seriálu znovu zacítil touhu být jako ona. Přesněji řečeno jako ona spát – v povlečení od Yves Delorme.  

Tím větší pokušení je, že některé z kolekcí pařížské značky, jejíž tradice sahá až do půlky 19. století a stále představuje to nejlepší z nejlepšího, najdete i v Praze. Prodává je obchod Flamant ve Vězeňské ulici, tedy hned vedle Diptyque a doslova, co byste kabelkou Baguette od Fendi dohodili od Red Salonu nebo âme. #sbohempenizky

Až budete do nového povlečení ve 22.22 ulehat, nezapomeňte si něco přát. Já mám jasno – aby bylo ve třetí řadě seriálu méně Che a více té Charlottiny sassy kolegyně, kterou hraje Bonnie Milligan. (To je ta, co řekne v devátém dílu Samu Smithovi: „Love you, love your music, and totally unprofessional, but hey, f*ck it.“) Víc téhle energie, prosím!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné