Last minute: Tipy na vánoční dárky, které udělají radost všem a vždycky!

9 dní do Vánoc. Čas panikařit? Ještě ne, pokud máte alespoň malou představu, co koupit. A jestli stále nevíte, inspirujte se našimi tipy (my to na vás neřekneme!)
Text: Kristýna Schafferová 15. prosince 2022

Foto: Falling for Christmas (2022, Netflix)

Co darovat někomu, kdo po ničem zvláštním netouží? Nebo jste se snad v rodině dohodli, že tentokrát to pojmete opravdu minimalisticky a uděláte si radost jen malou drobností, která nezabere místo ani neudělá vítr v peněženkách nakupujících? Co tedy vyberete? Knížku? Kosmetiku? Nebo snad nesmrtelnou vánoční klasiku - ponožky? A proč ne! Máme pro vás tipy na vánoční dárky pro ni i pro něj, které nezklamou. A seženete je na každém rohu.

Vánoční dárky pro ni

Koupit něco vkusného pro ženy spadá do té méně obtížné vánoční disciplíny. Parfumérie, knihkupectví i zlatnictví jsou přímo napěchované krásnými dárkovými kazetami, speciálními svátečními motivy a originálními kousky, které se dají považovat za sázku na jistotu. Pokud si ale přesto lámete hlavu, vybrali jsme 10 inspirací, s nimiž nesáhnete vedle.

Vánoční dárky pro něj

O poznání obtížnější je vybrat něco, co potěší mužskou část rodiny a blízkého okolí. Nic nezkazíte parfémem, jen vyberte takový, který alespoň připomíná oblíbence obdarovaného. Milou pozornost pak představují ponožky, ovšem v tomto případě zapomeňte na klasické pletené hřejivky a zvolte něco designovějšího. A co dál? Koukněte do naší galerie.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné