Krásná a zdravá pleť s dermokosmetikou Eucerin

Eucerin je výjimečnou dermokosmetickou značkou s více než 100 lety výzkumu a nadšením pro vývoj přípravků péče o pleť obličeje i pokožku těla.
komerční článek 12. června 2023

Archiv Cosmo Beauty Awards

Kombinace vysoce účinných ingrediencí pomáhá udržovat a obnovovat správné fungování kůže pro zdravou a krásnou pleť. S pomocí moderních technologií a vědecké expertizy garantuje značka Eucerin spolehlivé a účinné inovace, které splňují nejvyšší dermatologické standardy.

Ambasadorky měly možnost otestovat Eucerin Ultra lehký fluid Hydro Protect SPF 50+, který má vysokou ochranu pleti obličeje před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem a Eucerin Hyaluron-Filler Noční hydratační booster, který kombinuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu Hyaluronovou a během noci tak vyplňuje vrásky a hydratuje pleť! Vyzoušejte tyto novinky i vy!

Natálie Hefnerová - @nataliehefnerova

Tento ultralehký fluid Hydro Protect, SPF 50+, od značky Eucerin je opravdu skvělý! Vyhovuje mi, že poskytuje velmi vysokou ochranu proti UVA/UVB záření  i vysokoenergetickému viditelnému světlu, což je pro mě klíčové, protože spoustu času trávím venku. Navíc se rychle vstřebává a nezanechává mastný film, což oceňuji při následné aplikaci make-upu. Nadšená jsem i z pocitu svěžesti po aplikaci.

Veronika Katazlerová  - @veronikatazlerova

Eucerin Hyaluron-Filler + 3× EFFECT Noční hydratační Booster je můj nový parťák noční beauty rutiny! Vyplňuje jemné linky a hydratuje moji pleť intenzivně po celou noc až na 72 hodin. Složení s kyselinou hyaluronovou a glycerinem dodává pleti velmi potřebnou hydrataci. Provitamin B5 a vitamin E ji regenerují a posilují. Ráno se probouzím se svěží a zářivou pletí.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné