Je váš partner KenOUGH?! Internetem se šíří "Barbie" test

Ano, dospěli jsme jako lidstvo do stádia, kde se posuzujeme podle "Barbie" testu. Nový trend hodnotí ochotu mužů film zhlédnout a diskutovat o jeho poselství. A my rozhodně neříkáme, že by měl být povinný...
Text: Jan Houška 7. srpna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Ano, nejnovější trend na TikToku používá film "Barbie" jako jedinečný seznamovací test pro muže. Testuje se ochota mužů film zhlédnout a diskutovat o jeho poselství. A věřte tomu nebo ne, uživatelé TikToku nyní sdílejí své příběhy o tom, jak jejich partneři zkoušku "Barbie" složili nebo nesložili. Ať žije Greta Gerwig!


Barbie se tak stala nečekaným měřítkem pro hodnocení vhodnosti mužů jako partnerů. (Ano, miluju to). Uživatelka @swagaliciousvr0 na TikToku začátkem týdne navrhla, že reakce muže na film "Barbie" může být výmluvným znamením jeho potenciálu jako dlouhodobého partnera. Video se ihned ujalo a za několik dní posbíralo milióny shlédnutí.

@swagaliciousvr0 “ive always thought the world would be ran better if women were the ones in charge” - my bf #fyp #foryou #foryoupage #barbie #barbiemovie ♬ what was I made for BILLIE EILISH FROM BARBIE - Oᴜᴛsᴛᴀɴᴅɪɴɢ_ʟyrics

Podle uživatelky by reakce muže na film s Margot Robbie v hlavní roli mohla odhalit jeho potenciál jako partnera. Divákům doporučila, aby věnovala pozornost reakcím svých partnerů na postavy ve filmu a také jejich touze zapojit se do kritické debaty o tématu filmu, popisuje Insider.

Reakci na video už stačily nahrát tisíce lidí. Mimochodem film, který měl premiéru 21. července, vydělal v amerických kinech rekordních 162 milionů dolarů a podle nejnovějších zpráv celosvětově už přes 1 bilion. Co se týče "Barbie" testu, tak někteří uživatelé TikToku sdílí pozitivní zkušenosti, přičemž jedna uživatelka uvedla, že její přítel ohodnotil film 10/10 a líbilo se mu, jak se v něm řeší genderová problematika.

Navzdory smíšeným reakcím se "Barbie" test stal na TikToku fenoménem. Nicole Hoefler, uživatelka TikToku z Německa, ho označila za novou otázku na první rande nebo na profil na seznamce. Podle ní by ochota muže sledovat film "Barbie" a diskutovat o něm mohla být ve vztahu rozhodující. Hoefler se také podělila o vlastní pozitivní zkušenost se svým partnerem, čímž tento trend ještě podpořila. "Pokud to nechápe, nebo říká, že feminismus zašel příliš daleko, prosím, řekněte mu, aby otevřel oči a začal se vzdělávat," napsala Nicole.

A pamatujte! Patriarchy should be about horses!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné