Kouzlo lásky: Adéla Mazánková o prosincovém čísle Cosmopolitanu

Protože Vánoce by měly být plné klidu, lásky a v obklopení rodinou.
Text: Adéla Mazánková 25. listopadu 2022

Foto: Benedikt Renč, Make-up a vlasy: Renata Zelinková (L´Oreal Paris), styling: Jan Pokorný

Už odmalička nemám problém se zamilováváním se. Je to moje nejoblíbenější činnost… Do pěti minut. Do všech a všeho nového. Neustále. Hlavně to pořád dokola zkoušet. Otestovala jsem si tak skoro všechny odpolední kroužky, ze kterých vznikaly hobby a chvilkami i první brigády. Od tenisu přes jízdu na koních, keramiku, basketbal po kódování základních webů a kaskádových stylů zase zpátky ke koním, chvilkovému flirtu s focením i figurální kresbou a tak dále. Na gymplu mé hobby lásky vystřídaly ty první mezilidské (a kvůli nim i potřeba volných odpolední), a já tak u žádné ze svých zamilovaných aktivit nezůstala. Snad jen s tou láskou ke všemu novému.

Na titulu máme tento měsíc dva vrcholové sportovce, a na rozdíl ode mě dokonalé reprezentanty toho, jak se zatnout a vydržet, když svou vášeň chcete proměnit v celý svůj život. Určili si one & only love, té dali všechno a… naštěstí nezazvonil zvonec. Pohádka pokračuje dál, a naopak odbíjí novým začátkům a vítězstvím… Mezi námi, právě proto jsme si Toma a Báru pojmenovali Olympioniky lásky.

Adéla Mazánková

Šéfredaktorka Cosma, co nikdy neřekne „ne“ výletu za hranice, černému humoru a rannímu flat white s ovesným mlékem.

Ať jsou pro vás společně se všemi vánočními filmy, chvilkami s rodinou i vším novým, co vás letos nebo příští rok čeká, připomínkou, že love je sice vskutku one & only, ale je jí dost. Pro všechny.  

Dejte všem kouzlům a lásce volný průběh – a hlavně u ní zůstaňte. Nejen o Vánocích.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné