Magic & Love: Právě vychází prosincové číslo Cosmopolitanu!

Pohodlně se usaďte, nastavte si na telefonu letový režim a začtěte se do vánočního čísla Cosmopolitanu s Bárou Strýcovou nebo Tomem Daleym na obálce.
Text: Redakce 24. listopadu 2022

Foto: Benedikt Renč

Party, muppet show i druhá kůže!

Co na sebe, aby byla silvestrovská party (a nejen ta) nejikoničtější událostí roku? Poradíme ale také, do čeho se zachumlat během studených měsíců, i proč naší kůži sluší druhá kůže! A samozřejmě nezapomínáme na nejnovější trendy - už jste zaznamenali balletcore? 

I zima může být spojencem pleti...

...stačí vědět, jak se o ni starat. A s tím vám pomůže náš #skinsurvival manuál i výběr top pleťových masek. Z líčení vás pak svezeme na růžové vlně v podobě romantických i soft&hardcore looků. A jedna důležitá otázka na závěr: Myslíte si, že se tvář rozzáří, když k ní budete milí? I na to máme odpověď. 

Olympionici lásky

Tak jsme si pracovně nazvali naše coverstars - Báru Strýcovou a Toma Daleyho, kteří svůj život zasvětili i jiným věcem, než jsou sportovní úspěchy. Pro oba se rodina stala novým začátkem a koníčky (jako v případě Toma pletení) další srdcovou záležitostí. A právě o lásce a kouzlech přeci Vánoce jsou! 

Workoholismus už nefrčí

Ne každý je kariérní typ. Anebo vás možná straší tenká hranice mezi produktivitou a vyhořením? A už jste slyšeli o aktuálním work trendu (nebo spíš hnutí) quiet quitting? Poradíme vám, jak si nastavit hranice práce a přestat dělat věci, za které nejste placení.

Love is in the air

Že láska jako z filmového plátna neexistuje? Ale kdeže... Oslovili jsme skutečné ženy, aby se s námi podělili o ty nejromantičtější okamžiky ze svého života. Neplánovaná svatba, randění po 30 letech i poselství snubního prstenu po prarodičích... Tyhle rom-comy se vážně staly!

Inspirativní osobnosti

Seznamte se s přáteli Cosma, osobnostmi, které nás svou prací a přístupem k životu inspirují. Herečka Denisa Barešová vás vezme do své koupelny a doporučí vám osvědčené beauty tipy i triky, manželé Nga Luongová a Vu Minh Hieu se podělí o svůj milostný příběh, sólistka baletu Národního divadla Alina Nanu zase třeba s tím, jaké nastudování Louskáčka má nejraději. Šperkařka Zuzana Spustová, jejíž tvorbu nosí i Hailey Bieber, pak vypíchne 5 zásadních momentů její kariéry. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné