Jedeme dál, Netflix potvrdil 6. sezónu Too Hot To Handle

Lana je zpátky, baby!
Text: Lydia Venn a Jan Houška 15. srpna 2023

Netflix.com

Po něčem, co nám připadalo jako věčnost (dobře, tak po sedmi měsících), se seriál Too Hot To Handle konečně vrátil na Netflix ve své páté sérii a my jsme tak byli štěstím bez sebe, když jsme uslyšeli ten klasický zvuk kuželovitého reproduktoru, který považujeme za součást rodiny. (Ano, mluvíme o tobě, Lano!).

Pokud jste seriál Too Hot To Handle ještě neviděli (což nechápeme?), dává dohromady skupinu nezadaných lidí z celého světa a vyzývá je, aby mezi sebou navázali smysluplné vztahy, aniž by došlo k fyzické intimitě. Každý, kdo poruší pravidlo o zákazu fyzických intimností, dostane od Lany pokutu, která se odečte od celkové výhry skupiny ve výši 200 tisíc dolarů. A po nějaké době se všechny ty vášnivé polibky a oplzlosti začnou sčítat.

Pátá série měla na Netflixu premiéru 14. července, ale dočkáme se návratu Lany v šestém díle?

Oficiální potvrzení, že se Too Hot To Handle dočká šesté série, přišlo 14. srpna 2023, kdy Netflix na Twitteru oznámil, že hledá soutěžící. Vypadá to tak, že producenti už nebudou soutěžícím tajít, že jdou do Too Hot To Handle. V předchozích ročnících bylo soutěžícím řečeno, že soutěží v nové seznamovací reality show - často s prvkem výzvy - ve skutečnosti se však jedná o lest a během prvního dne zjistili, že jsou ve skutečnosti v pořadu Too Hot To Handle. Zdá se, že v šesté sezóně, jak už bylo řečeno, tomu tak tedy nebude.

Vzhledem k tomu, že Netflix v současné době přijímá přihlášky do další série, její obsazení zatím nebylo potvrzeno. Dříve se v obsazení objevovali soutěžící z celého světa včetně Velké Británie, USA, Kanady, Jihoafrické republiky a Austrálie. Jednou z osob, jejíž návrat bychom rozhodně očekávali, je však moderátorka seriálu Desiree Burch, která namluvila poslední čtyři série. A samozřejmě se vrátí i Lana.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné