VYHRAJTE beauty sleepover a vstup na exkluzivní akci Cosmopolitanu

Rádi byste se setkali s oblíbenými influencery, udělali si radost super dárky, zašli na zajímavé workshopy, dobře se najedli a napili a všechno pak zakončili společným kinem a přespávačkou v hotelu Almanax C? Zkuste štěstí a vyhrajte vstupenku na exkluzivní akci pořádanou časopisem Cosmopolitan.
Text: redakce 1. srpna 2020

Foto: Archiv HMI

Duben bývá každý rok nekonečným čekáním na jaro, které sice už klepe na dveře, přesto si ale dává na čas. Zkraťte si dlouhou chvíli něčím speciálním. Třeba exkluzivní akcí pořádanou časopisem Cosmopolitan, která se koná už 19.4. 2023 v pražském hotelu Almanax C! Svou přítomnost přislíbili známí influenceři, a zúčastnit se můžete i vy. Pět z vás totiž může vyhrát 1+1 vstupenku pro sebe a svůj doprovod. Na co všechno se můžete těšit?

Pokud se na vás usměje štěstí a vy dvě vstupenky vyhrajete, čeká na vás a váš doprovod stejný program jako naše influencery. 19.4. 2023 hned po check-inu v hotelu můžete zamířit na workshopy našich partnerů, kterými jsou Líčírna, Redken, Infokrása a Reclar. Tím jejich výčet ale nekončí, narazíte zde i na další sponzory eventu, a to Campari, Bloom hair, Modivo a Notino. 

Po workshopech vás bude čekat servírovaná večeře v hotelové restauraci, po níž následuje společné kino a nakonec beauty sleepover v hotelu, který vám zpříjemní krásné dárky od našich partnerů. 

Do soutěže se můžete zapojit prostřednictvím našeho Instagramu:

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné