Margot Robbie, Ryan Gosling nebo Dua Lipa. Kdo všechno se objeví v novém Barbie filmu?

Jen růžová to může být...
Text: Jan Houška 6. dubna 2023

Foto: Profimedia

Žít v zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě. Pokud ovšem nemáte úplnou existenciální krizi. Nebo jste Ken.

Už v červenci se v kinech objeví nový film Barbier, který v mnohých lidech vzbuzuje spoustu otázek, ale i nadšeného očekávání. Nikdo totiž moc netuší, co od světa dlouhoných panenek od Mattela čekat. A to i přes to, že za snímkem stojí uznávaní tvůrci.

Film je každopádně nabitý hollywoodskými herci v čele s Margot Robbie a Ryanem Goslingem, kteří ztvární právě Barbie a Kena. Je třeba se připravit na spoustu růžové, plastový svět a hledání vnitřní krásy. Kdo všechno se ve filmu tedy objeví?

Margot Robbie

Role Barbie se chopila australská herečka Margott Robbie. Kdo jiný by to vlastně měl být, že? Jestli ve 21. století existuje herečka, která by měla Barbie ztvárnit, tak je to jednoznačně právě Margot.

Ryan Gosling

Hi, Ken! Ano, roli vysportovaného blonďatéo krasavce ztvární Ryan Gosling. Bude zajímavé sledovat, jak se Ryan, který běžně hraje spíše vážné role (ano, mimo La La Landu), dokáže s Kenem poprat.

Dua Lipa

Před pár dny bylo oznámeno, že se ve filmu mihne dokonce také zpěvačka Dua Lipa. O tom, jaká bude její přesná úloha ve filmu, zatím ale není nic moc známo. Možná se objeví jako mořská panna? 


Mezi dalšími hvězdami, na které bude možné narazit v růžovém světě, pak jsou Will Ferrell, Emma Mackey, Connor Swindells, Michael Cera, Helen Mirren, Sharon Rooney, John Cena, Scott Evans a Ncuti Gatwa. 

Jste připraveni? My ano!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné