Better World: Vyšlo dubnové číslo Cosmopolitanu. Co v něm najdete?

Pohodlně se usaďte, nastavte si na telefonu letový režim a začtěte se do dubnového čísla Cosmopolitanu s Evou Kramerovou alias Evelyn na obálce.
Text: Kristýna Schafferová 22. března 2023

Foto: Marek Jarkovský; styling: Barbora Havlíková; supervize stylingu: Lenka Kermes; make-up a vlasy: Ivana Tokárska (s produkty Sensai a Sachajuan)

Pravidelná dávka novinek

Hned zkraje čísla vás čeká obvyklá smršť novinek v rubrice On The Radar, jejíž součástí je nově také stránka Spill it, ve které můžete vyjádřit svůj nepopulární názor. Redaktor Martin Váša se nebojí i na ty nejméně příjemné záležitosti odpovědět a nabídnout řešení. Pokud i vám v hlavě dumá něco, na co chcete znát odpověď, ale bojíte se zeptat, nebojte se napsat email na redakce.cosmopolitan@mafra.cz.

Nová módní éra je tady!

Víc o tom, jakým směrem se vydává móda, se dočtete na straně 24. Malá nápověda: digitální cedulky, udržitelné materiály, vědomé nakupování,... Sami nejsme jednoznační a černobílí. Proč by taková měla být udržitelná móda? Ohlédneme se také zpět za trendem 90s, který je opět v kurzu - už máte své kapsáče? Že ne? Řekneme vám, proč je mít a poradíme, jak je nosit! A jako třešničku na dortu jsme pro vás vybrali ty nejveselejší svetry, se kterými se bude jaro vítat samo. 

Jak na čistou pleť beze stopy

Naše zářivá pleť po sobě zanechává na světě hromady použitých jednorázových odličovacích tamponků a hektolitry všemožných přípravků na čištění pokožky v odpadních vodách. Člověk ani nemusí být ekologický extrémista, aby si toho všiml. Dobrá zpráva je, že existuje spousta možností, jak pleť čistit ohleduplněji, víc o nich se dozvíte právě v dubnovém Cosmu. 

Nějaké drama by to chtělo!

Eva Kramerová aka Evelyn, komička a samozvaná inženýrka srdce, o tom, že tanec u tyče šíleně bolí, ale pořád míň než špatný rozchod, co je nejpřitažlivější na světě a kde hledat klíč ke zdravému vztahu anebo (a to hlavně) o čem bude její knižní debut.

Jste nejslabší, máte padáka!

Už jste slyšeli o quiet firingu? Možná jste ho dokonce i sami nejednou zažili... Jak se bránit, když se váš zaměstnavatel rozhodne vyštípat vás z práce, ale ze záhadného důvodu vám nechce dát výpověď? 

Spánek - jediná věc, kterou se nevyplatí odkládat

Business se spánkem zažívá obrovský boom (jen za rok 2019 se prodalo spánkových pomůcek za 78 miliard dolarů!)... No jo, jenže jak to udělat, abychom spali dobře a dostatečně? V článku na straně 80 se dozvíte, co všechno vám k lepšímu usínání pomůže, co mají se spánkem společného vůně a podíváme se víc zblízka na nejnovější snovou teorii.

Astrologický manuál na lásku

Proč čekat, až vám hvězdy slíbí romantickou konstelaci, když si můžete koupit přesný návod, jak jít milostnému štěstí naproti už teď, s aktuálním partnerem? Úspěšně otestováno na vlastním muži, který nesnáší horoskopy, redaktorkou Veronikou Košťálkovou.

Inspirativní osobnosti

Marketingová manažerka společnosti Visa Hang Janda si s námi popovídala o nejen o svých pracovních návycích, vicemistra světa v jízdě na koloběžce Richarda Zelinky jsme se zase zeptali na to, jaké to je jezdit na megarampě i co dalšího by chtěl ještě stihnout.

Krom toho jsme nechali vyplnit náš couple dotazník Ester Geislerovou a Honzu Vojtka, kamarádech, kteří spojili síly během živých přednášek dnes již kultovního projektu Terapie sdílením. Protože jak říká Ester: Mi se taky milujeme. 

Psycholožka, koučka a trenérka mindfulness Linda Krumpholcová nás naučila 3 nové superschopnosti, které si namíchat pro odlehčený život, úspěšná podnikatelka Helena Heinz nám zase umožnila nahlédnout do jejího voňavého ateliéru plného ručně vyráběných designových mýdel...

Předplaťte si své Cosmo a získejte super dárek!

Vyberte si svůj kosmetický dárek v minimální hodnotě 800 Kč. Jednotlivé varianty najdete po rozkliknutí TOHOTO odkazu. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné