Q&A: Evelyn o tom, co o ní málokdo ví i proč se těší na jaro

11 rychlých otázek na coverstar dubnového Cosmopolitanu.
Text: Kristýna Schafferová a Martin Váša 24. března 2023

Foto: Marek Jarkovský; styling: Barbora Havlíková; supervize stylingu: Lenka Kermes; make-up a vlasy: Ivana Tokárska (s produkty Sensai a Sachajuan)

Hodně štěstí při pokusu zaškatulkovat Evu Kramerovou! Evelyn, jak ji zná většina z nás, miláček (nejednoho) národa, si za jméno může směle připsat pozice jako komička, herečka, scenáristka, podcasterka, influencerka a brzy možná přibude i další, a sice spisovatelka. Od chvíle, kdy si nás získala ostrovtipným virálním videem o dívce, co na dovolené v Chorvatsku nahání kuny, aby měla čím platit, jste ji mohli vidět vystupovat naživo i v televizi.

V rozhovoru pro dubnový Cosmopolitan si s námi popovídala o mužích, toxických vztazích, práci i tanci u tyče. A při té příležitosti jsme jí položili také 11 nahodilých otázek, které o člověku překvapivě hodně prozradí. 

Co tě na jaru nejvíc baví?

Tohle asi nebude originální odpověď, ale rozhodně slunce a příjemná teplota, kdy je tak akorát na svetr a tenkou bundu. Ráno vstávat za zvuku štěbetajících ptáků. Jarní kávičky na terase, procházky, zkrátka se všechno pomaličku začíná probouzet. Kromě květů i my, a ta energie je cítit všude. (smích)

Kdybys mohla ostatním dát jednu nevyžádanou radu, která by to byla?

Dej se dohromady, starej se o sebe, pracuj na svém sebepřijetí, buď si vědomý svých kvalit i svých ne úplně sexy stránek. Když budeš mít tohle všechno ukotvené, potom tě nic jen tak nevyhodí z konceptu...

Jaká knížka ti leží na nočním stolku a čím tě dostala?

Momentálně tam mám knihu Plány B od Evy Borušovičové. Její knihy mám ráda léta, a tahle je její nejnovější.Je v ní hodně povídek, které příjemně hladí duši. A potom mi tam leží také Warriors, Witches, Woman... prostě o bad bitches v mytologii. To je trošku z jiného soudku. (smích)

Tvoje nejoblíbenější jídlo + drink? 

To se mění podle období a nálady. Většinou to mám tak, že když si něco oblíbím, jím to stále dokola a jakmile se toho přejím, už to nikdy nechci vidět... Co vám budu povídat... Chudák avokádo! Ale drink... Já miluju ledovou kávu, neexistuje letní den, kdy byste mě nepotkali s ledovou kávou on the go. 

„Rýsuje se mi zajímavý rok. Mám ráda překvapení, a tak se těším, co ještě přijde.“

Kdybys teď nakoukla do své kabelky, co by tam upoutalo tvoji pozornost?

Mám v ní obří klíčenku, je to bábinka, která má na sobě velkou růžovou bambuli... Je totálně nepraktická, protože zabírá polovinu kabelky, ale dostala jsem ji jako dárek. Říkám jí Cynthia. Kromě ní tam mám ještě Kaser (obranný sprej), který jsem taky dostala jako dárek... až teď přemýšlím, co lidi vede k tomu mi dávat takovéhle dary. 

Písnička, která tě spolehlivě roztancuje? 

Lepší by bylo zeptat se mě, co mě neroztancuje. Teď mám fázi You Give Me Something od Jamiroquai.

Když se řekne "partner in crime" koho si vybavíš a proč?

Já mám celý team in crime. Mí nejbližší přátelé vždy stojí při mně. Když se stane něco trapného, tak se zasmějeme. Když přijde drama, tak se podržíme. A když je dobře, tak si to užíváme.

Na co se teď nejvíc těšíš?

Rýsuje se mi zajímavý rok. Mám ráda překvapení, a tak se těším, co ještě přijde. Vlastně se asi těším na všechno. 

A na co nejraději vzpomínáš?

Asi jako každý na beztarostné chvíle. Na čas, kdy nebyla taková zodpovědnost, kdy byl život jen zábava, měli jsme před sebou hromadu času a nemuseli jsme dělat žádné zásadní životní rozhodnutí. Ne že by teď život nebyl zábava, ale přeci jen se člověk už tak snadno té zodpovědnosti nevzdá. I když...

Co o tobě málokdo ví? 

Někdy bývám ve společnosti, kterou neznám, napjatá a mlčím. Pozoruji. Potřebuji čas se rozkoukat a osmělit, a někdy, kdy to za to úplně nestojí, tím tichým pozorovatelem i zůstanu. A taky jsem velký trémista. 

Když se necítíš ve své kůži, co tě nakopne?

Někdy je to telefonát s kamarádkou, které můžu říct všechno, co mě trápí. Někdy se hezky obléknu a namaluju a vyrazím na procházku. Někdy píšu. Tohle jsou mé zaručené způsoby. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné