It's over. Dominic Fike potvrdil rozchod s Hunter Schafer

Připravte si kapesníčky, máme smutnou zprávu. Hvězdy Euphorie Dominic Fike a Hunter Schafer se oficiálně rozešly.
Text: Jan Houška 8. července 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Dominic se k tomu, jak to má teď s Hunter, nenápadně přiznal v interview pro Zanea Lowea. "Se vztahy jsem teď skončil," prozradil 27letý zpěvák. V rozhovoru se rozmluvil také o svých problémech se závislostí a o tom, jak to poškodilo jeho milostné vztahy, což ho přimělo k tomu, aby se rozhodl strávit nějaký čas o samotě.

Zpěvák každopádně na svůj vztah s Hunter zavzpomínal. "Mohl jsem po jejím boku tvořit hudbu, což bylo úžasné," svěřil se Dominic s tím, že má zároveň ale problém s tím být sám. "To, že jsem přiznal, že mi není příjemné být sám, je hrozná věc. Takže jsem se rozhodl strávit nějaký čas o samotě," dodal zpěvák.

Na otázku, zda se zkomplikuje natáčení třetí série Euphorie, když se teď rozešli, Dominic odpověděl, že nevěří, že by mezi nimi vzniklo na place nějaké nepříjemné napětí.

Oba dva poprvé vyvolali zvěsti o randění v lednu 2022, kdy byli spatřeny, jak se drží za ruce v restauraci The Nice Guy v západním Hollywoodu. Svůj románek oficiálně zveřejnili na Instagramu o měsíc později, když Dominic sdílel jejich společnou fotografii, na které se sladce líbají během oslavy narozenin.

V květnu 2022 se Dominic přiznal časopisu GQ, že je "velmi zamilovaný". Podělil se také o to, jak jejich role v seriálu Euphoria urychlila jejich románek: "Vznikla mezi námi přitažlivost - strašně rychle to zrychlilo. Opravdu jsme se rychle poznali."

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné