Přepněte do moodu zážitek: The Weeknd navštíví příští rok Prahu

Vstupenky můžete začít nakupovat už za 2 dny!
Text: Kristýna Schafferová 30. listopadu 2022

Foto: Getty Images

Kanadský R&B zpěvák The Weeknd, vlastním jménem Abel Makkonen Tesfaye, odstartuje příští rok turné After Hours til Dawn a podívá se i do České republiky. Jeho koncert na letišti v pražských Letňanech je naplánován na 6.8. 2023. Tvůrce hitů Blinding Lights (btw, věděli jste, že se tenhle song umístil v žebříčku Billboard Hot 100 na prvním místě?), Starboy či Save Your Tears na evropském turné doprovodí DJ Kaytranada. Vstupenky můžete zakoupit už za dva dny, a to 2.12. 2022 v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Teď už nezbývá, než se zeptat - s kým se v srpnu uvidíme? 

The Weeknd odstartoval svou kariéru na YouTube v roce 2010. O tři roky později vydal své první album Kiss Land, které bylo vřele přijato fanoušky i kritiky. Upozornil na sebe také singlem Earned It, který byl součástí soundtracku k filmu Padesát odstínů šedi, což je informace, která ve světle jeho dalších úspěchů poněkud zapadla (za což je The Weeknd jistě rád). 

Turné After Hours til Dawn Tour začne 10. června ve Velké Británii a skončí téhož roku v říjnu v Chile. A protože je The Weeknd ambasadorem dobré vůle Světového potravinového programu OSN, část vytěžku z každé prodané vstupenky poputuje do fondu Humanitárního fondu XO. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné