S kým vším randil Timothée Chalamet?

Od Lily-Rose Depp až po Eizu González
Text: Jan Houška 6. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Fanynky a fanoušci Timothée Chalameta aktuálně neví, čí jsou. Po několika měsících spekulací se totiž konečně potvrdilo, že herec randí s beauty magnátkou Kylie Jenner. Ačkoliv toto spojení nikdo nečekal, je třeba přiznat, že novému hollywoodskému párečku to spolu sluší. 

Díky svému talentu (a of course i šarmu) má Timmy milióny fanynek. Pojďme se ale podívat na to, které dívky si získaly jeho srdce před tím, než se dal před nedávnem dohromady s Kylie. 

Lourdes Leon

Lourdes Leon není nikdo jiný, než dcera slavné Madonny. Mladé hvězdy se poprvé setkaly na střední škole LaGuardia v New Yorku. Jejich teenagerský románek trval krátce, ale díky slavnému původu Lourdes jako Madonniny dcery si získal značnou pozornost médií.


Lily-Rose Depp

Vztah mezi Timothéem a Lily vznikl při natáčení filmu The King". Jejich románek mimo plátno vzkvétal a vedl k několika veřejným vystoupením a paparazzi zachyceným momentům. Vztah trval zhruba dva roky, v roce 2020 se pak pár rozešel, což mnoha fanouškům zlomilo srdce. Timothée ale i nadále mluví o vztahu s Lily jako o jednom z nejlepších období v jeho životě.


Eiza Gonzáles

Po rozchodu s Lily byl Timothée krátce spojován s herečkou Eizou González. O jejich letním románku se mluvilo všude na internetu a také se objevily fotografie plné vášnivého líbání. Vztah trval krátce, ale rozhodně se dostal na titulní stránky novin.


Sarah Talabi

Informace, která se objevila na známém gossip profilu @Deuxmoi. Ten uvedl, že Timothée se na festivalu Coachella sblížil s modelkou a influencerkou Sarah Talabi, přičemž jeden z přihlížejících poslala jejich společnou fotografii s neověřeným tvrzením, které znělo: "Timothée Chalamet na Coachelle tančil a líbal se s modelkou Victoria's Secret Sarah Talabi". Ať už to bylo jak bylo, je třeba říct, že je to jejich věc. Oficiálně spolu však dvojice nikdy nechodila.


Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné