Harry Styles a Olivia Wilde se po dvou letech vztahu rozešli

Zpěvák a herečka už netvoří pár...
Text: Kristýna Schafferová 19. listopadu 2022

Foto: Profimedia

V pátek večer obletěla svět zpráva, kterou jste možná čekali, možná ne… Harry Styles a Olivia Wilde se rozešli. A to po téměř dvou letech randění. Podle zdrojů blízkých páru, kteří hovořily s magazínem People, jde technicky vzato o „pauzu“… Ale ruku na srdce, podobné přestávky ve vztahu jsme zažili všichni a jak dopadly?

Ještě před nedávnem jsme mohli na červeném koberci i mimo něj pozorovat zamilované pohledy a něžné úsměvy… Teď se ale cesty jednoho z nejinspirativnějších párů, zdá se, rozpletly. Příčinou rozchodu jsou prý rozdílné priority a nedostatek času na toho druhého. „On je stále na turné a nyní se chystá opět odcestovat do zahraničí. Ona se soustředí na své děti a práci v L.A.,“ svěřil se zdroj magazínu People. „Bylo to vzájemné rozhodnutí, nadále zůstávají blízkými přáteli". 

Zdá se, že k rozchodu došlo teprve nedávno. Ještě před pár týdny Olivia podporovala Harryho na jeho koncertě Harryween v Los Angeles.

Zpěvák a bývalý člen kapely One Directon a herečka známá především ze seriálu Dr. House se potkali během natáčení snímku To nic, drahá, který Olivia režírovala a ve kterém si Harry zahrál hlavní roli. Když byli v lednu 2021 vyfotografováni na svatbě kamaráda, jak se drží za ruce, bylo to oficiální. Olivia se po devíti letech rozešla se svým snoubencem, hercem Jasonem Sudeikisem a naplno se vrhla do nového vztahu.

Harry ani Olivia se k rozchodu zatím nevyjádřili. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné