Máme důkaz, že je Courteney Cox ve skrytu duše skutečně Monicou

Jediné překvapení je, že jsme na něj čekali tak dlouho...
Kristýna Schafferová 13. října 2022

Getty Images

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč je sitcom Přátelé tak oblíbený a jeho sláva nebledne? Za vším stojí především výběr herců, jimž jejich postava dokonale sedla. Příkladem za všechny je Courteney Cox, která letos uvedla svou vlastní řadu čisticích prostředků pro domácnost. A dokázala tak, že je opravdu Monicou.

Na svém Instagramu vzpomíná Courteney Cox na postavu pořádkumilovné Monicy Gellerové docela často. A přestože má v poslední době plné ruce práce, a to nejen s tříděním kosmetických produktů, leštěním okenních tabulek a načechráváním polštářů, našla si čas a po vzoru dalších slavných hvězd vyvinula vlastní voňavou řadu. Nejedná se ale o pleťový krém, parfém ani o pestrobarevnou paletku očních stínů. Monica, tedy pardon Courteney, uvedla na trh značku čisticích produktů do domácnosti Homecourt.

Nápad obohatit domácnost o speciální čističe napadl Courteney během lockdownů v roce 2020, které trávila především uklízením. Zatímco nejdřív ji vůně čisticích přípravků ubezpečovala v tom, že se kolem nevyskytuje ani ta nejmenší bakterie, časem jí začala lézt na nervy. A tak se rozhodla něco s tím udělat.

Courteney, mistryně vůní a čistoty

Princip značky Homecourt tkví ve spojení užitku a luxusní péče o pleť. Proč by mýdla, saponáty a leštěnky nemohly vonět jako prima parfém nebo drahý krém, obvykle vystavený na poličce v koupelně? Při sestavování aroma celé řady spolupracovala Courteney s odborníky na vůně ze společností Robertet a Givaudan a zároveň do ní vnesla i své oblíbené akcenty, včetně kardamonu a cedrového dřeva. Produkty Homecourt jsou veganské, netestované na zvířatech a vyrobené v USA z ingrediencích získávaných udržitelným způsobem. Design obalů jde také za Courteney. A jak se zdá, veškerá snaha se vyplatila. Během osmi hodin po uvedení na trh byla řada zcela vyprodaná.

V kolekci najdete, kromě přípravků na mytí nádobí, mýdel na ruce a čističů povrchů, také krémy na ruce a exkluzivní svíčky. V České republice Homecourt na svého distributora sice ještě čeká, veškeré informace o produktech ale získáte na oficiálních stránkách homecourt.co. Takže jak říká claim značky: Vítejte doma.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné