Pete Davidson a Chase Sui Wonders se rozešli

Pete Davidson je opět singl... Po méně než roce vztahu se rozešel s herečkou Chase Sui Wonders.
Text: Jan Houška 26. srpna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Pete Davidson má na lásku očividně velkou smůlu. Herečka a komik je totiž opět single. Po ani ne roce vztahu se rozešel s herečkou Chase Sui Wonders. "Je opět svobodný," řekl zasvěcený zdroj časopisu People, který o tom informoval jako první.

Hvězda Saturday Night Live se nedávno dobrovolně přihlásila na psychiatrickou léčbu. V uplynulých měsících byl komik, který údajně podstupoval ústavní léčbu posttraumatické stresové poruchy a své předchozí diagnózy hraniční poruchy osobnosti, spatřen na Floridě a dokonce vystoupil v komediálním klubu v Dania Beach.

"Pete se často hlásí a odvykací kúru, aby na těchto problémech zapracoval," řekl tehdy magazínu PEOPLE další zasvěcený člověk z Davidsonova okolí. "Jeho přátelé a rodina ho v tomto období podporují."

Davidson a Wonders - kteří si zahráli v březnu 2022 ve slasheru Bodies Bodies Bodies - poprvé vyvolali zvěsti o románku v prosinci loňského roku, když se společně zúčastnili hokejového zápasu New York Rangers. V lednu pak byli oba spatřeni, jak se k sobě tulí v brooklynské restauraci, kde společně čekali na jídlo, a o týdne později si ruku v ruce vyšli do Universal Studios Hollywood.

I tak to ale vypadá, že Pete, který v minulosti randil se spoustou celebrit, má v lásce zkrátka smůlu. Jeho dating history je přitom často zdrojem drbů.  "Jsem v showbyznysu už asi tak polovinu života - 14 nebo 15 let a v celostátní televizní show. Za dvanáct let jsem chodil s deseti lidmi. Nemyslím si, že je to tak šílené, ale pro některé lidi je to velmi zajímavé. Stalo se to jediným, o čem by někdo mluvil," postěžoval si komik. Dave dříve chodil například s Cazzie David a Kim Kardashian a zasnoubil se s Arianou Grande.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné