Lady Gaga poslala otevřený dopis fanouškům

Uzdravení a tvůrčí omlazení. Lady Gaga odhaluje důvody svého nedávného ústupu z očí veřejnosti...
Text: Jan Houška 17. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Lady Gaga se nedávno na Instagramu podělila o osobní věci se svými 55 miliony followery. V upřímném otevřeném dopise zpěvačka přiznala, že se v poslední době stáhla z veřejnosti a řekla: "Od loňského léta prožívám svou kreativitu opravdu zvláštním a soukromým způsobem".

Gaga se v ústraní věnuje především sama sobě a kreativním věcem. Podle svých slov psala a produkovala hudbu pro speciální projekt, připravovala se na herectví a natáčela film Joker, vedla svůj start-up Haus Labs a také se věnovala filantropické činnosti. Toto období bylo pro umělkyni údajně obdobím introspekce a růstu.

Oscarem oceněná Gaga, která momentálně hraje Harley Quinn ve filmu Joker, se vyjádřila, že čas, který strávila v ústraní, byl pro ni ozdravným a nabíjejícím zážitkem. "Poprvé po mnoha letech mohu říct, že moje láska k umění, hudbě, módě a podpoře komunity mě nikdy nenaplňovala víc... tento čas pro sebe byl nesmírně léčivý a nabíjející pro mé srdce, mysl, tělo a kreativitu," svěřila se zpěvačka.

Navzdory skrývání se v soukromí Gaga ujistila své fanoušky, že je stále neochvějně miluje. Prozradila, že aktuálně pracuje na filmu o tour Chromatic Ball a také na nové hudbě. V závěru dopisu vyjádřila své nadšení, že se její fanoušci mohou těšit na její novou tvorbu, a doufá, že jim připomíne její hlubokou vášeň a oddanost pro umění.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné