Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness se po 27 letech rozchází

Slavný pár Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness se po téměř třech desetiletích manželství rozhodli rozejít.
Text: Redakce 16. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness oznámili, že po 27 letech manželského štěstí žijí odděleně. Pár vydal společné prohlášení, v němž vyjádřil vděčnost za společně strávený čas. "Naše cesta se nyní posouvá a my jsme se rozhodli oddělit, abychom se mohli věnovat svému individuálnímu růstu," uvedli.

Dvojice, která pochází z Austrálie, se poprvé setkala v roce 1995 při natáčení australského televizního seriálu Correlli. O rok později, v roce 1996, si vyměnili manželské sliby. Do jejich rodiny patří dvě adoptované děti, Oscar Maximilian Jackman a Ava Eliot Jackman. Pár se k adopci rozhodlo, protože nemohl přivést na svět vlastní dítě. Jackman se už kdysi podělil o jejich motivaci k adopci a zdůraznil, že pro určení hodnoty člověka je důležité dívat se dál než na fyzický vzhled a společenské nálepky, píše Page Six.

Jackman a Furness byli po celou dobu manželství často vídáni spolu. Jejich vztah, přestože byl ve spotlightu, byl obdivován pro svou dlouhověkost, a to zejména na hollywoodské scéně, kde takto dlouhá manželství nejsou příliš zvykem. Stejně jako mnoho jiných párů však i oni čelili urážkám, zejména pokud šlo o jejich třináctiletý věkový rozdíl.

V minulých rozhovorech se oba vyjadřovali k tomu, jak veřejnost vnímá jejich vztah. Jackman jednou vtipně poznamenal, že je ten zodpovědnější, zatímco Furness vyjádřila své opovržení nad tím, že je považována za "šťastnou" manželku hvězdy. Zdůraznila, že je důležité vytvářet svůj osud a nesoudit druhé, aniž bychom pochopili jejich problémy.

Při zahájení této nové kapitoly manželé požádali o respektování svého soukromí a zdůraznili, že jejich rodina zůstává jejich nejvyšší prioritou.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné