Drama pokračuje. Hailey Bieber přišla o milion followerů na Instagramu

Vypadá to, že drama mezi Selenou Gomez a Hailey Bieber stále není u konce. Hailey totiž v souvislosti s tím ztratila už přes milion followerů na Instagramu. No, pořád jich má 45 milionů...
Text: Jan Houška 5. března 2023

Profimedia

Navzdory tvrzení mnoha fanoušků, že se v minulosti chovala k Seleně Gomez špatně, Hailey Bieber o aktuálním dramatu na sociálních sítích mlčí a věnuje se své běžné aktivitě. Nicméně její sledovanost na sítích byla silně ovlivněna právě tím, že její údajný spor se Selenou řeší úplně každý. Od konce února, kdy aféra začala, ztratila Bieber více než milion sledujících na Instagramu.

Naopak Selena Gomez získala kvůli dramatu nebývalou podporu a od začátku února má přes 10 milionů nových sledujících. Vztah mezi Hailey a Selenou je odjakživa velmi bouřlivý a není se čemu divit, když se jedná o bývalou přítelkyni a současnou manželku Justina Biebera. 

Hailey v průběhu let na sociálních sítích vyjadřovala sympatie Seleně a zároveň ale zveřejňovala příspěvky, které byly často interpretovány jako nenápadné rýpání. Justin ani Hailey navíc nikdy nepožádali své fanoušky, aby přestali Selenu urážet, přestože Selena několikrát prohlásila, že  urážky měly negativní vliv na její duševní zdraví. 

Celá kauza odstartovala na začátku ledna jedním (možná nevinným) TikTokem.  Na zmíněném TikToku Hailey a její kamarádky opakovaly anglický text "A neříkám, že si to zasloužila, ale Boží načasování je vždy správné," a fanoušci okamžitě začali spekulovat, že jde o narážku na Selenu, jenž se nedávno údajně styděla za své tělo kvůli fotkám z dovolené.

Mnozí fanoušci Seleny, která si aktuálně dává pauzu od sociálních sítích, navíc dokonce přirovnávají Hailey k postavě z filmu Mean Girls. Drama tak i nadále pokračuje a zatím není jasné, kdy vlastně skončí...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné