Lift me up: Rihanna hlásí návrat na hudební scénu

Nový singl z marvelovky Black Panther: Wakanda Forever ukončil 6 letou hudební dovolenou popové princezny.
Text: Kristýna Schafferová 31. října 2022

Foto: Profimedia

Když Rihanna založila beauty impérium Fenty, začaly se jako houby po dešti rojit obavy o konci její hudební kariéry. A přestože sama popová hvězda většinu spekulací statečně vyvracela, faktem zůstává, že šest let nevydala žádný hit. Začala sice nahrávat reggae album, které údajně obsahovalo 500 písní a na němž spolupracovala jména jako Pharrell Williams nebo Koffee, krátce po narození syna se ale její pozornost přesunula k jiným radostem. Vypadá to ale, že dnes její hudební dovolená končí. Její nový počin Lift me up je hlavní písní ze soundtracku k připravovanému filmu Black Panther: Wakanda Forever a představuje první sólový singl Rihanny od vydání jejího osmého studiového alba Anti z roku 2016. 

Rihanna se od vydání alba Anti hudbě tak úplně nevěnovala. V roce 2017 se sice podílela na několika úspěšných singlech, například Loyalty od Kendricka Lamara nebo Wild Thoughts DJ Khaleda, svou vlastní hitovku si ale nechala až na tento rok. Na singlu Lift me up spolupracovala se skladatelem Ludwigem Göranssonem, písničkářkou Tems a režisérem filmu Black Panther Ryanem Cooglerem, přičemž jde o poctu původní hvězdě filmu Chadwicku Bosemanovi, který v roce 2020 ve svých 43 letech podlehl rakovině tlustého střeva. 

Rihanna je známá pro svou houževnatost, talent a nadšení pro každou výzvu, a my jsme tak přesvědčeni, že pro ni nebude nemožné skloubit péči o dítě, budování vlastní kosmetické značky a tvorbu hudby. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné