Sarah Jessica Parker prozradila, proč v Sexu ve městě nikdy nešla "do naha"

Sarah Jessica Parker se svěřila se svým rozhodnutím nikdy se na plátně neodhalit...
Text: Jan Houška 30. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Hvězda kultovního seriálu "Sex ve městě" a jeho rebootu "A jak to bylo dál?" Sarah Jessica Parker, byla vždy známá spíše svou úžasnou módou, nikoliv nahotou. V nedávném rozhovoru s Howardem Sternem tak prozradila, proč nikdy nenatočila postelovou scénu nahá.

Parker, která za ztvárnění Carrie Bradshaw získala Zlatý Globus, řekla: "Myslím, že jsem se nikdy necítila dobře, když jsem se takhle vystavovala." Jessica zároveň dodala, že neodsuzuje své kolegyně Cynthii Nixon, Kim Cattrall a Kristin Davis, které nahé scény natočily.

Když Jessica poprvé dostala nabídku na účast v seriálu, váhala ji přijmout právě proto, že se bála, že se bude muset svlékat. "Jediné, čeho jsem se obávala, bylo to, že se prostě necítím dobře, když se svlíkám," svěřila se herečka. Tvůrce seriálu Darren Star ji podpořil a ujistil ji, že nemusí dělat nic, co by jí nebylo příjemné.

Zatímco Parker se rozhodla, že zůstane v seriálu oblečená, její kolegyně měly jiné zkušenosti. Nixon šla do natáčení nahých scén hned "po hlavě", Cattrall vtipkovala, že "splnila svou kvótu" nahoty na obrazovce, a Davis přiznala, že se při některých nahých scénách cítila "panicky". Navzdory rozdílným přístupům vnesly všechny čtyři ženy do kultovního pořadu, který dodnes rezonuje u diváků, svůj jedinečný pohled na věc. 

Oblíbený seriál Sex ve městě se vysílal šest sezón od roku 1998 do roku 2004, následovaly dva filmy a spin-off "And Just Like That", kde už se ale neukázala postava Samanthy. Fanoušky ale nedávno potěšila zpráva, že se Samantha sérii přeci jenom objeví, a to ve druhé sérii. Zprávu potvrdil oficiální účet seriálu na Twitteru a sama Kim Catrall na Instagramu.

Návrat Cattrall byl pro mnohé překvapením, vzhledem k jejímu veřejnému sporu právě s Sarah Jessicou Parker a jejím předchozím prohlášením o tom, že se seriálem skončila. S natáčením však souhlasila pod podmínkou, že bude moci spolupracovat s Patricií Field, původní stylistkou seriálu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné