Hvězda 90s Amanda Bynes skončila na psychiatrii, herečku našli na ulici v Los Angeles

Amanda Bynes byla umístěna do psychiatrické léčebny poté, co byla nalezena, jak se sama a nahá potuluje po ulicích Los Angeles...
Text: Jan Houška 22. března 2023

Foto: Getty Images

V neděli brzy ráno byla herečka viděna, jak se bez oblečení prochází v centru Los Angeles. Podle zpráv mávala na auta a tvrdila, že se zotavuje z psychotické epizody. Amanda pak sama zavolala na tísňovou linku, píše TMZ.

Policie následně rozhodla, že hvězda filmů z 90. let musí být převezena na psychiatrickou léčebnu. Zdroj blízký Amandě sdělil, že je v současné době hospitalizována a pravděpodobně bude v péči ještě několik dní.

Amanda Bynes zahájila svou kariéru jako dětská hvězda v komediálním pořadu "All That" stanice Nickelodeon. Poté hrála ve svém vlastním pořadu "The Amanda Show" a později se objevila v několika filmech, včetně "What a Girl Wants", "Hairspray" a "Easy A".

Herečka si získala pověst komediální herečky a sympatické postavy, ale její osobní život byl také předmětem zájmu médií. Na přelomu let 2000 a 2010 se potýkala se závislostí na návykových látkách a problémy se zákonem, včetně několika zatčení a významného případu řízení pod vlivem alkoholu. Prošla také velmi veřejným zhroucením, které zahrnovalo nevyzpytatelné chování a výbuchy na sociálních sítích.


Herečka v posledních letech otevřeně hovořila o své bipolární poruše a připisovala rodině a terapii zásluhy za to, že jí pomohly dostat se zpět na správnou cestu. O tom, co se teď děje v jejím životě, tak můžeme pouze spekulovat...

Snad už jí bude ale brzy lépe!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné