Wait a minute! Harry Styles a Emily Ratajkowski byli spatřeni, jak se líbají v Tokiu

Harry Styles a Emily Ratajkowski byli tento týden spatřeni, jak se vášnivě líbají v ulicích Tokia. Ano, také máme spoustu otázek...
Text: Jan Houška 26. března 2023

Foto: Getty Images

Ve videu, které v sobotu zveřejnil deník Daily Mail, se vítěz Grammy a supermodelka líbají, jako by se snad ani nikdo nedíval. V Tokiu, kde Styles nedávno vystoupil v Ariake Areně v rámci svého turné Love on Tour, ho Ratajkowski hladila po tváři a líbala, když se společně procházeli právě nočním velkoměstem.

Devětadvacetiletý Harry měl na sobě černý kabát a kalhoty a vlasy svázané culíku, zatímco jednatřicetiletá Emily se zahalila do růžové péřové bundy s crop topem a dlouhou černou sukní. 

Video je pro mnohé jejich fanoušky velkým šokem (ano, i pro nás), jelikož Emily měla ještě nedávno randit s komikem Ericem André. Emily a Eric se totiž na Valentýna vtipným způsobem podělili o fotografii, která možná patřila spíš do soukromé zprávy než na internet. Před tím zase randila s Petem Davidsonem. 

Harry se zase v minulém roce rozešel s herečkou Olivii Wilde a od té doby s nikým oficiálně nerandil. Vypadá to tak, že tu máme možná nový hvězdný pár. O čemž může svědčit i to, že dvojice byla tak ponořena do společnosti toho druhého, že si ani nevšimla kamery, která zachycovala každou vteřinu jejich muchlování. No, uvidíme...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné