Selena Gomez a Nicola Peltz Beckham: Módní přátelství zachycené na fotografiích

Selena Gomez a Nicola Peltz, kamarádky do nepohody, se opět vrací k focení, tentokrát u bazénu. Fotky jsou plné přátelství, módy a zábavy.
Text: Jan Houška 10. července 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Selena Gomez a Nicola Peltz Beckham, naše květnová #coverstar, nám svým nejnovějším photoshootem u bazénu dávají najevo, jak moc je pro ně jejich přátelství důležité. Duo, které je často vídáno i společně s Brooklynem Beckhamem, si tentokrát udělalo volno na víkend jen pro sebe.

Na sérii snímků jsou Gomez a Peltz zachyceny, jak si užívají u bazénu. Selena má na sobě světle hnědé jednodílné plavky od udržitelné značky Hunza G. Nicola zase hýří klasickými bílými bikinami. Na dalších snímcích jsou zase obě dvě společně zabaleny do modrých osušek.

A holky se nebavily jenom u bazénu. Na jedné z fotografií je Selena vidět, jak se mazlí se svým psem. Na další je zse dvojice zachycena, jak sdílí comfy chvilku na gauči, přičemž Sel má na sobě červený oversized světr a šedé tepláky a Nicola květinové pyžamo.

Trojici, včetně Brooklyna, pojí velmi blízké pouto a na sociálních sítích často vtipkují o tom, že jsou "trojice". Selena dokonce na Silvestra vymyslela termín "#foreverplusone", čímž se snažila vypíchnout situaci, že jsou všichni tři stále spolu, a to, že Nicola a Brooklyn jsou pár. (Chápeme, těmhle dvoum bychom taky křenili.)

"Je to opravdu jeden z nejúžasnějších lidí, které jsem kdy v životě potkala. Je to ten nejmilejší člověk na světě. Mám pocit, že ji znám odjakživa," řekla k Seleně Nicola pro Cosmopolitan UK.

Ať žije přátelství, móda a zábava! (A párty u bazénu!)

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné