Emily Ratajkowski jako Jenny Girl

Modelka se stala tváří kampaně obuvnické značky Jenny Fairy, kterou seženete v CCC.
Text: Kristýna Schafferová 14. března 2023

FOTO: Jenny Fairy (prodává CCC)

Jarní fashion kolekce jsou tady. A svou špetkou do mlýna přispívá i značka Jenny Fairy (prodává CCC), která právě uvádí kousky pro jaro/léto 2023. Tváří kampaně se pak nestal nikdo jiný než supermodelka Emily Rtajkowski. Kolekce se nese v retro stylu 60. let, který Emily sluší a nám sděluje jedno: vrátí se balerínky, v kurzu budou ale také klasické bílé tenisky flatforms a ugly shoes. 

Emily Ratajkowski je bezpochyby jednou z nejvíce magnetizujících „it girls“ na světě. Autorka bestselleru "Moje tělo" se nebojí mluvit o důležitých tématech a již léta bojuje proti objektivizaci žen. Topmodelka a aktivistka inspiruje nejen svou odvahou a charismatem – na Instagramu ji sleduje téměř 30 milionů lidí, kteří každý den obdivují její smysl pro styl. 

Značka Jenny Fairy (dostupná v CCC), ráda sleduje aktuální trendy. Kolekce, zasazená do atmosféry 60. let minulého století, nás vezme na módní výlet do doby, kdy vládly jednobarevné pastelové komplety, rozverné podkolenky nebo slušivé balerínky. Emily Ratajkowski je v Paříží inspirovaném vzhledu kombinuje s nejmódnějšími botami a doplňky sezóny.

C'est très chic!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné