#BangBang. JLo ukázala novou ofinu... A Bena Afflecka

Zpěvačka se vrátila ke svému ikonickému účesu and we love it! Jo a taky vzdala hold Benu Affleckovi and we love it too!
Quinci Legardye a Jan Houška 19. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Jennifer v sobotu na Instagramu ukázala svou zbrusu novou proměnu vlasů, o kterou se postaral její dlouholetý kadeřník Lorenzo Martin. Na selfie má zpěvačka na sobě bílé tričko se žlutými pruhy a ukazuje své nové vlasy, které byly podle všeho obarveny na mírně tmavší hnědou s přidanými melíry. JLo se navíc vrátila ke svému ikonickému účesu a nově má vlasy sestříhané do ofiny.

"Bang bang #ThisIsMeNow," napsala v popisku a označila Martina a svou kosmetickou značku JLo Beauty.

Jen o pár dní dříve měla Jennifer na premiéře filmu Flash po boku manžela Bena Afflecka mnohem uhlazenější účes. Na červený koberec si zpěvačka vzala šaty z kolekce Gucci Resort 2024, které měly splývavou béžovou sukni a tvarovaný černý top bez rukávů s vysokým výstřihem a zipem staženým dolů, který vytvářel hluboký výstřih. Vzhled doplnila třpytivými šperky od Le Viana a Anabela Chana a černou kabelkou.

Když už je řeč o Benu Affleckovi, ten se na JLo Instagramu objevil také, a to ku příležitosti Dne otců. Jennifer sdílela sérii jeho fotek s popiskem "Daddy Appreciation Post". Zajímavostí je, že se pár dal opět dohromady v roce 2021, a to po dlouholeté známosti. V roce 2002 se dokonce zasnoubili, ale tehdy ze svatby zešlo a oba dva žili několik let s jinými partnery.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné