Ana de Armas vyrazila na večírek v tělových šatech a vzdala tak hold Marilyn Monroe

Ana de Armas vzdala v sobotu na večírku v Los Angeles hold slavným šatům Marilyn Monroe z roku 1962. Kim Kardashian je mezitím schovaná za rohem a tváří se naštvaně...
Text: Jan Houška 13. března 2023

Foto: Getty Images

Ana de Armas se v sobotu v Los Angeles zúčastnila předoscarového večírku Netflxu v úžasných bílých šatech, které připomínaly ikonické nude šaty Marilyn Monroe z filmu "Something's Got to Give". Šaty byly vytvořeny na zakázku návrhářem Alexem Perrym a měly hluboký výstřih a rozparek do výše stehen. Herečka, která byla poprvé nominována na Oscara, se tak rozhodla vzdát hold ikoně, kterou nedávno ztvrátnila v životopisném dramatu "Blonde".

V posledních letech se Ana de Armas prosadila v Hollywoodu díky rolím ve filmech jako "Blade Runner 2049", "Knives Out" nebo "No Time to Die". Její výkony oceňují diváci i kritici a za svou práci získala několik nominací na různé ceny.

Kromě hereckého talentu si Ana získává uznání také díky svému smyslu pro módu a objevila se na mnoha žebříčcích nejlépe oblékaných žen. Zazářila na obálkách několika módních časopisů, včetně španělského Vogue a Vanity Fair, a stala se vyhledávanou múzou předních návrhářů.


Anna de Armas

Ana de Armas je tak vycházející hvězdou Hollywoodu, která je známá nejen díky svým hereckým schopnostem, ale také díky svému dokonalému stylu a smyslu pro módu.

Co na to asi řekne Kim Kardashian? Ta si totiž na loňský Met Gala vzala skutečné Monroeiny šaty, což vedlo ke kritice ze strany historik. Internetem se navíc šířily zprávy, že jedinečný kousek, který byl vyroben na míru Monroe, poškodila. Společnost Ripley's Believe it or Not!, současný majitel šatů, trvá na tom, že jsou "ve stejném stavu" jako před zapůjčením Kim. 


Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné