Svět inteligentní skincare

High-tech beauty nástroje Notino
komerční článek 11. září 2023

Archiv Notino

Budoucnost krásy právě začala! Už nemusíte trávit hodiny v salonu a utrácet tisíce za ošetření technologicky vyspělými přístroji. Představujeme pětici chytrých nástrojů Notino Beauty Electro Collection, se kterými můžete dopřát své pleti profiošetření v pohodlí domova.

Kvalitní čištění pleti je alfa a omega zdravé a zářivé pleti. Dělejte to chytře & efektivně! Čisticí sonický přístroj Facial cleansing brush v cestovním pouzdře je nejen designově dokonalý, ale také má několik superschopností. Díky kombinaci silikonových štětinek, vibrací a termální funkce se s jeho pomocí už během 2 minut zbavíte všech nečistot, odumřelých buněk i zbytků mazu. Neméně geniální je i kartáček na pleť a masážní pomůcka na oční okolí se zahříváním Facial cleansing brush and heating eye massager. I ten pleť dokonale vyčistí a můžete si s ním užít i příjemně hřejivou antiage masáž. Přístroj Face mask effects akcelerátor pomůže s efektivním a rychlým zapracováním pleťové masky a navíc je vybaven světelnou LED terapií.

JEDNODUŠE GENIÁLNÍ!

Špachtle Ultrasonic face scrubber pracuje na principu ultrazvukových vln, které z hloubky pórů odstraňují nečistoty, odumřelé buňky i maz. Kromě toho umí mnohonásobně zvýšit účinky skincare produktů. Na všechny beauty rituály je potřeba kvalitní kosmetické zrcátko – Round LED Make-up mirror se stojánkem je podsvícené, proto představuje ideální řešení v každé situaci, když zdroj světla zrovna chybí.

Vice na notino.cz

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné