7 nejlepších trendů v manikúře pro léto 2023

Včetně nové barvy nehtů, kterou v poslední době nosí Hailey Bieber.
Text: Beth Gillette 8. července 2023

Foto: Getty Images

Atmosféra pro léto 2023 je "více je více", baby. Budu si připínat třpytivé příčesky do vlasů, mazat se vrstvami zářivého tělového oleje a kreslit si oční linky těmi nejzářivějšími barvami, které najdu. A jediná oblast, ve které budu obzvlášť maximalistická, jsou nehty, protože trendy na nehty pro léto 2023 takové zkrátka jsou. Projděte si nehty celebrit nebo se podívejte na přehlídková mola pro jaro/léto 2023 a uvidíte neonové barvy, visací šperky, texturované nehty a to všechno ke všemu ještě chromované.

Pojďme si tedy společně ukázat nějakou tu inspiraci z Instagramu pro manikúru na letošní léto!

Duhové chromované nehty

Chcete si na léto vylepšit své glazované nehty? Zvolte perleťový chromový pudr se záblesky růžové, modré a fialové, říká nehtová umělkyně Miki Higuchi. Pod slunečním světlem se rozzáří a dodá energii, jakou měla Halle Bailey na předávání Oscarů v roce 2023.

Letní nehty v odstínu sheer-blushNěkdy je ten nejmaximalističtější nehet ve skutečnosti superminimální, říká nehtová umělkyně Jin Soon Choi. "Myslím, že průzračně růžové tóny budou populární, protože zdůrazňují, jak zdravé jsou vaše nehty," dodává Soon Choi.

Výrazně červené nehty


Pokud se chcete v létě vrátit back to basics, stačí si nalakovat nehty dvěma vrstvami rudého laku a poté nanést lesklý vrchní lak. Hailey Bieber na jaře vyměnila své chromované nehty za tento vzhled, což znamená, že se po tomto odstínu teď ptají v salónech všichni.

Světlé gradientní vzory


Tenhle trend už jsem poslala kamarádce jako inspiraci pro další nehty. Kdykoli jdu do nehtového salonu, mám na výběr z tolika možností (viděli jste všechny vzhledy výše?) a tento gradient v podstatě považuji za mix všech. Jen vězte, že takový design může trvat dlouho...

Třešničky!


Když už byla řeč o té Hailey Bieber, nemůžeme nepřidat její poslední nehty. Nejsou tyhle francouzské špičky s třešničkou roztomilé? 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné