Ok, TikTok úplně šílí z téhle rtěnky

Seznamte se s matnou rtěnkou od Sephory, která v posledních dnech ovládla celý TikTok...
Text: Daisy Maldonado, Jan Houška 13. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Tenhle klenot za zhruba 300 korun není jen obyčejná matná rtěnka na rty. Je to víceúčelový zázrak, který je matný, dlouhotrvající, lehký a nádherně krémový. To, co ji činí výjimečnou, je její všestrannost. Beauty nadšenci na TikToku ukazují, jak produkt používají i jako oční linky, konturu a samozřejmě jako matnou rtěnku.

Zatímco virální video ukazuje odstín "Pretty Auburn", matná rtěnka Sephora Collection nabízí více než 72 odstínů, ze kterých si můžete vybrat. Představte si ty možnosti! Růžový nebo červený odstín by se mohl zdvojnásobit jako nádherná tvářenka, zatímco hnědý odstín by mohl dodat dokonalý rozměr linii čelistí nebo lícním kostem.


@ehlieluna Multiuse makeup, lip, cheek and eye. I work with Sephora but this is not at all a required or expected post. I just genuinely LOVE their cream lip stains. #multiuseproducts #multiusemakeup #creamlipstainsephora ♬ Next Lifetime - Instrumental - Erykah Badu

Pokud tedy hledáte kosmetický přípravek, který nabízí spoustu srandy za málo peněz, tak by tahle TikTokem schválená rtěnka od Sephory mohla být vaším dalším základem kosmetické taštičky.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné