Máte auru? A mohli bychom ji vidět?

Ok, špatná otázka. Každý ji má. Víte ale, jakou má ta vaše barvu?
Text: Kristýna Schafferová 12. března 2023

Foto: Getty Images

Pokud bychom měli auru popsat opravdu jednoduše, řekli bychom záře. Kdybyste ale chtěli zdlouhavější výklad, pak prosím: Jedná se o energetické pole obklopující každou živou bytost (včetně zvířat a rostlin), která neustále mění svou barvu, velikost i tvar. Aura toho odráží spoustu: To, jací jsme, kam směřujeme i jestli nás trápí zdravotní potíže. Barvu té své přitom zjistíte snadno. Stačí sečíst všechna čísla v datu narození, dokud se nedostanete k jednociferné číslici. Třeba: 10. 6. 1990 vám ve výsledku dá číslo 8. Pak už jenom stačí mrknout do Cosmo manuálu, abyste o sobě zjistili základní fakta.

1 – Červená

Jste extrovert a sršíte dobrou náladou. Ostatní kolem dokážete odzbrojit vtipnou a zároveň trefně mířenou poznámkou. Jako silná osobnost se nebojíte druhé vést a neváháte jednat (a nikdy nečtete návody k čemukoliv, že ne?). Býváte ale také výbušní, náladoví a nervózní.

2 – Oranžová

Pokud vám vaši rodiče někdy vytýkali, že jste cíťa, měli jste se ohradit tím, že za to může vaše aura. Nejenže jste citlivější než ostatní, ale také jste přátelští a rodinně založení. Nehádáte se, nepřiléváte olej do ohně a jednáte velmi intuitivně. Občas se vám nic nechce, což by se dalo pokládat za lenost, a máte bujnou fantazii.

3 – Žlutá

Vaše charisma bortí mosty. Neustále se smějete (často i velmi nahlas), nic pro vás není problém a bezhlavě jdete i do těch nejbláznivějších výzev. Problém může být vaše obliba dělat víc věcí najednou.

4 – Zelená

Jste silně napojeni na přírodu, se kterou máte uzavřené mírové partnerství, vy o ni pečujete, zatímco ona vám pomáhá léčit (sebe i ostatní). Být svobodný je pro vás důležité, ať už to znamená cokoliv. Málokdy měníte názor.

5 – Modrá

Milujete dobrodružství a dlouhé cesty, občas doslova létáte hlavou v oblacích. Říkáte pravdu a to stejné očekáváte i od druhých. Někdy nejste schopni se donutit dokončit to, co jste začali.

6 – Indigová

Vaší dobrou a zároveň nevyzpytatelnou vlastností je, že na sebe přebíráte příliš odpovědnosti za jiné lidi. Pokud něco opravdu potřebujete, pak milovat, a když milujete, tak jedině naplno.

7 – Fialová

Slyšíte tiché našeptávání, jež vás nabádá, abyste do té tmavé uličky nechodili? Pak ho poslouchejte, na svůj šestý smysl se můžete spolehnout. Navíc jste dost chytří na to, abyste si vymysleli důvod, proč se vydat jinou trasou (že by ten skořicový šnek, co prodávají na rohu?). Nesnášíte faleš a přetvářku.

8 – Růžová

Jste laskaví, starostliví a milující. A také tvrdohlaví a velmi pracovití, nenápadní dravci, kteří se nebojí odpovědnosti. Jen nezapomeňte, kde leží vaše hranice. A hlavně, seznamte s nimi i ostatní. Jinak budete zase sedět v kanceláři do večera a dodělávat úkoly svých kolegů.

9 – Bílá

Mít bílou auru je tak trochu vzácnost… Máte spoustu energie, jste přemýšliví, dobrosrdeční a velice inteligentní. Vždy hrajete fér, jste spravedliví, občas ale málo empatičtí – a dokáže vámi cloumat nervozita. A perfekcionismus vám také něco říká, že?

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné