Jak ovlivňují planety váš vibe v ložnici?

Venuše, Mars, Jupiter… Fuuuh! Jakou roli hrají planety ve vašich milostných eskapádách?
Text: Jan Houška 31. srpna 2023

Foto: Vygenerováno umělou inteligencí MidJourney

Ponořte se do svého horoskopu, přijměte kosmický tanec a nechte hvězdy, aby vás vedly na vašich nejintimnějších cestách. (V pozadí hraje Hvězdičko blýskává od Petra Nováka).

Venuše

Když se řekne slovo láska, tak si určitě jako první vybavíme Venuši. Tato planeta vládne lásce, kráse a vášni. V závislosti na tom, kde se ve vašem horoskopu nachází, může Venuše ukazovat, co vás přitahuje, jak flirtujete a jaké máte milostné sklony. Například taková Venuše v Býku může dávat přednost smyslným dotekům, zatímco Venuše v Beranu zase preferuje spontánnost a hot chemii.

Mars

Mars je o prvotní energii, touze a surové vášni. Určuje, jak se prosadíte, jakou máte sexuální energii a co vás rozproudí. S Marsem ve Štíru můžete mít intenzivní, magnetickou přitažlivost a milovat hluboké citové a fyzické vazby. Zatímco Mars v Blížencích může mít zase hravý, zvědavý přístup k intimnostem a potřebuje rozmanitost. (Jen utíkejte do toho krámku s hračkami, šup šup!). Mars hlavně ale vystihuje to, jak se honíte za tím, co (nebo koho) chcete.

Jupiter

Jupiter, planeta štěstí a rozvoje, se sice nemusí jevit jako planeta, která je přímo relevantní pro váš milostný život. Opak je ale pravdou. Vliv Jupiteru může podpořit prozkoumávání nových věcí v ložnici. Ti, na které tato planeta výrazně působí, mohou být vnímavější k experimentování a objevování nových aspektů své sexuality.

Saturn 

Saturn má sice špatnou pověst, ale věřte, že tomu tak vůbec nemusí BÝT. V lásce totiž Saturn může přinést do vztahů oddanost a stabilitu. Může nás poučit o našich hranicích a o tom, čeho si v intimních vztazích skutečně ceníme. Saturnův dotek ve vašem milostném sektoru může naznačovat období prohlubující se důvěry a porozumění, kdy náhodné hookups mohou ustoupit vážným vztahům.

Neptun

Neptunova energie naplňuje náš romantický život sny, fantazií a někdy i bohužel iluzemi. Je to planeta, která zvýšit náš idealismus v oblasti intimity. Osoby se silným vlivem Neptuna mohou být lákány ke snovým, téměř nadpozemským vztahům, jenž ale nemusí vyjít. Je však velmi důležité zůstat při zemi a rozlišovat mezi představami a realitou, aby vzájemné vztahy byly opravdové. Protože opravdové vztahy, to jsou ty pravé vztahy.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné