Retro doplněk, který vás bude tohle léto bavit? Neonové hodinky!

Co o nové kolekci hodinek Swatch Neon víme?
komerční článek 3. srpna 2023

Foto: Swatch Neon Collection / Koscom

Když se řekne léto, jistě si vybavíte festivaly, víkendy s přáteli u vody nebo na chatě, stanování, hrsti malin a borůvek... A možná právě proto mu vévodí hravé neonové barvy, které teď můžeme vídat nejen v líčení, ale i na oblečení a především v doplňcích, co každý styl pozvednou na další úroveň. Jestli vás něco bude vážně bavit, pak jsou to retro hodinky Swatch Neon, jimž vévodí barvy jako zářivě žlutá, růžová a oranžová. A inspirace? Osmdesátá a devadesátá léta!

Nová kolekce hodinek, která kombinuje zářivé neonové prvky s hravými detaily, ve vás probudí nostalgickou náladu. Inspirovala se ikonickými hodinkami z dob, kdy značka teprve začínala - Swatch Chrono Grand Prix (SCJ101), Techno Sphere (GK101), Chrono White Horses (SCW100) a Skychart (GN705). Oproti nim jsou nové modely Swatch Neon vyrobené z materiálů z obnovitelných zdrojů a dodávají se ve větších velikostech. 

4 modely pro dobrou náladu

Kolekce zahrnuje celkem 4 modely hodinek Swatch Neon, které zachycují osvobobozující provokaci osmdesátých a devadesátých let a zároveň ji posouvají na novou úroveň - a to díky větším rozměrům, materiálům z obnovitelných zdrojů a v neposlední řadě zářivým barvám, které jsou jako stvořené pro léto a začátek školního roku. A samozřejmě s nimi můžete také platit. 

Nejživějšími z nich jsou hodinky Swatch Neon to the Max, které přímo hrají barvami. Jsou robustnější a nejbarevnější. 

Pro každé dobrodružství jsou pak jako stvořené hodinky Swatch Blinded by Neon, které vás dostanou drobnými zábavnými detaily, jako jsou různě barevné ručičky či zelený čtvereček zobrazující aktuální datum. 

Nejen romantické duše bude bavit model Swatch Shades of Neon, které mají neonově růžovou barvu s nádechem zářivé žluté, texturovaný řemínek a kalendář. 

Nejklasičtějším modelem, ale určitě o nic méně zábavným, jsou pak hodinky Swatch The Purity of Neon v minimalistickém designu, který přináší dokonalou souhru prosté jednoduchosti a zářivých barev, včetně neonkově modré, žluté a růžové. 

Vzbudili jsme ve vás zájem? Novou kolekci Swatch Neon zakoupíte na hodinky-koscom.cz.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné