Hledáte novou aktivitu? Vyberte si sport podle zvěrokruhu

Už se chystáte na vítězství ve skateboardingu, Vodnáři?
Text: Kristýna Schafferová 22. ledna 2023

Foto: Profimedia

Stát na nejvyšším stupni vítězů, poslouchat hymnu a radovat se ze zlata… No jo, jenže v jakém sportu? Pokud se nemůžete rozhodnout mezi plaváním, gymnastikou nebo skateboardingem (už trénujete Vodnáři?), vezměte v potaz své znamení zvěrokruhu. Hvězdy už vaši sportovní kariéru totiž naplánovaly.

Sportovat pro radost sice přináší good vibes, třeba ale máte větší cíle. A v takovém případě se vyplatí sázka na jistotu. Vyberte si ten pravý sport podle svého zodiac sign.

~ Beran (21. 3. - 20. 4.) ~ Ragby

Vynikáte hned v několika oblastech – jste rychlí, zatvrzelí a kontaktní, což jsou ideální vlastnosti pro ragby. Jako Beran si nedáte pokoj, dokud nedosáhnete prvního místa a ragby je pro vás perfektním sportem, díky kterému můžete upustit spoustu páry. A vyhrát.

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~ Wrestling

Jako zemité znamení máte rádi fyzickou aktivitu a reagujete na dotek, zápasnický ring je pro vás proto jako stvořený. Během wrestlingu rozproudíte všechny svaly a budete mít možnost ukázat svou neuvěřitelnou sílu i herecké nadání.

~ Blíženci (22. 5. - 21. 6.) ~ Trampolína

Nikdy se neunavíte, jste svobodomyslní, temperamentní a rádi se bavíte, což všechno uplatníte při skákání na trampolíně. Spojte zálibu se zářnou kariérou a začněte se tomuto sportu věnovat naplno. Stačí trocha tréninku a brzy si domů přinesete svůj první velký úspěch.

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~ Synchronizované plavání

Ve vodě jste jako doma a protože jste umělecky založení a trochu plaší, bude pro vás to pravé ořechové synchronizované plavání. Právě v něm můžete naplno uplatnit svou intuici, kreativitu a práci v týmu. Dokud vás to bude bavit, nemůžete prohrát.

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~ Vzpírání

Hvězdy věděly, proč vám mají dát do vínku sílu, sebevědomí a dominantní povahu. To všechno se vám totiž hodí ve vzpírání, které vás navíc postaví do centra pozornosti. Jednička jste i v jiných sportech, tak proč nezkusit i tenhle?

~ Panna (23. 8. - 22. 9.) ~ Šerm

V šermu se soustředíte na soupeře, jste přítomní a musíte strategicky plánovat další kroky. To vás jako Pannu, která je rozhodná, přemýšlivá, metodická a dokáže predikovat věci dopředu, rozhodně baví. Že jste šerm ještě nezkusili? Je na čase to změnit!

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~ Moderní gymnastika

Jako kreativní Váha máte velkou šanci uplatnit se v moderní gymnastice. V tomto sportu jde především o styl, umění se prodat a o dokonale synchronizované pohyby. Že vám to zní jako zábava? Není divu, vždyť pro gymnastiku jste jako stvoření. A navíc budete moct nosit všechny ty trendy třpytivé kostýmy.

~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~ Potápění

Voda pro vás znamená mnohem víc, než jen skvělé místo, kde si odpočinout a nabrat síly. Vaše zapálení pro věc a schopnost počkat si na správnou chvíli vás přímo předurčuje k potápění. Dokážete se skvěle koncentrovat a zaměřit se na jediné – přežít a vyhrát.

~ Střelec (23. 11. - 21. 12.) ~ Lukostřelba

Vaše upřímnost a někdy až uštěpačné poznámky vždycky zasáhnou svůj cíl. Tak proč by tomu mělo být jinak v případě pravých šípů? Jako lukostřelec zvěrokruhu jste se pro tento druh sportu navíc přímo narodili. Teď už jen stačí vybrat si ten nejhezčí toulec, jaký je ve sportovních potřebách k dostání.

~ Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) ~ Golf

Jste velmi trpěliví, což se hodí během dlouhých her. Vždy důrazně dodržujete pravidla, jste klidní i když ostatní už dávno ztratili hlavu a nevyhledáváte drama. Vaše vysněná sportovní kariéra nemůže být v ničem jiném, než v golfu. Na greenu čelíte svým soupeřům vždy s úsměvem a systematicky si jdete pro vítězství. A to pak zapijete aperolem.

~ Vodnář (21. 1. - 20. 2.) ~ Skateboarding

Vyznáváte poněkud neobvyklý životní styl, rádi jdete proti proudu, jste volnomyšlenkářští a kreativní… To všechno splňuje i skateboarding. Máte štěstí, na seznam olympijských sportů byl přidán teprve nedávno, tak na co ještě čekáte?

~ Ryby (21. 2. - 20. 3.) ~ Moderní pětiboj

Rozený talent? Přeci vy! Jako poslední znamení zvěrokruhu v sobě máte ze zbylých jedenácti z každého něco, proto vám bude vyhovovat sport, ve kterém ukážete všechny své přednosti. Jako logická volba se nabízí pětiboj – střelba, šerm, plavání, jezdectví a přespolní běh vám umožní skutečně zazářit.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné