Prosincový horoskop od 1.12. do 31.12. 2022

Co si hvězdy připravily tento měsíc nejen pro Střelce?
Text: Robert Policar 1. prosince 2022

Foto: Cosmopolitan

~ Beran (21. 3. - 20. 4.) ~

Hvězdy radí: Nezahálejte a hned ze začátku měsíce nakupte všechny vánoční dárky. Že už je máte? Nevadí, tak se vrhněte do úklidu a nutných příprav, ať se pak zbytečně nehašteříte se svými blízkými a můžete si svátky plně a s radostí vychutnat.

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~

Zdá se, že vás nákupní horečka, která před svátky trvá vždy poměrně dlouho, zcela pohltí. Buďte štědří nejen k ostatním, ale i sami k sobě. Kupte si dárek, je totiž pravděpodobné, že jste z celé rodiny nejbohatší. A hlavně, vy přece nejlépe víte, bez čeho se neobejdete.

~ Blíženci (22. 5. - 21. 6.) ~

Milí Blíženci, tohle nejspíš neuslyšíte rádi: Během svátků prokládejte jezení dobrot pravidelným cvičením, ať na vánoční čas nevzpomínáte s výčitkami svědomí. Na svou fyzickou schránku myslete celý měsíc, byla by škoda volné dny promarodit.

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~

Vesmírné síly vám věští vyšší hladinu stresového hormonu kortizolu. Příčina? Tak banální, že je až k smíchu! Strach, že nestihnete svůj domov důkladně uklidit před příjezdem rodiny. A co se na to letos vykašlat a užít si společný čas hezky v klidu?

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~

Konečně přichází období, které vám hraje do karet. Večírky či bujaré oslavy obvykle zbožňujete – a jinak tomu nebude ani letos. Buďte otevření novým kontaktům, vypadá to, že najdete přátele na celý život. A možná mezi nimi bude i někdo z ciziny.

~ Panna (23. 8. - 22. 9.) ~

Umírněte svou věčnou touhu po dokonalosti, zbytek zvěrokruhu na něco tak nedosažitelného ještě není připraven. Nenechávejte nic na poslední chvíli, snažte se odpočívat a naplánujte si další rok. Definujte si cíle, pro které stojí za to žít.

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~

A je to tady zase: Co koupit svým nejbližším, aby nedošlo na zklamání? Vyzrajte letos na svou váhavou povahu a vytáhněte minci, která při výběru rozhodne za vás. Jo, a popřemýšlejte, kam se se svým partnerem vydáte příští rok na dovolenou!

~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~

Velká koncentrace lidí vám nemusí dělat dobře. Vytvořte si plán, jak se schovat před těmi, které nemáte rádi, a tolik potřebnou energii si schovejte pro své nejbližší. Dopřejte si o svátcích klid a pohodu, zkoukněte třeba nový animák.

~ Střelec (23. 11. - 21. 12.) ~

Vánoce se blíží, a tak se otevřete materiálním, ale především duchovním darům. Potěšte své blízké tím, co jim udělá radost, a nezapomeňte ani na to, že to nejdůležitější je vaše pozornost a láskyplná přítomnost. Vcházíme do času, kdy síly dobra i světla postupně naberou převahu, a tak očekávejte pozvolný obrat k lepším zítřkům. První část měsíce věnujte sami sobě a snažte se jít naproti svým předsevzetím. Buďte stále optimističtí a držte si ve své blízkosti jen toho, kdo chápe váš osobitý, byť trochu netaktní humor. Volné dny využijte k naplánování novoroční dovolené. Zasloužíte si ji.

~ Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) ~

Při výběru dárků nechte svou tvrdohlavou povahu stranou a namísto praktičnosti dejte průchod kreativitě. Pokud si něco vaši drazí přejí, kupte jim to, i když vám to bude připadat jako nesmysl. Navštivte své vzdálené příbuzné, bude to stát za to.

~ Vodnář (21. 1. - 20. 2.) ~

Zdá se, že se brzy setkáte s přáteli z dětství, se kterými se vaše cesty už dávno rozešly. Patříte mezi mistry překvapení, dbejte ale na to, abyste ostatní dostali do kolen jen těmi příjemnými věcmi. Rozdávejte radost – hvězdy tvrdí, že se vám to vrátí!

~ Ryby (21. 2. - 20. 3.) ~

Nastává kouzelné období, které přeje zázrakům. To vy ale už dávno cítíte. Nenechte se pohltit předvánočním šílenstvím, spíš se zaměřte na sebe a na to, co vaše duše skutečně potřebuje. Buďte štědří, a to nejen hmotně, čas je totiž ta největší vzácnost.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné